Akakçe üzerinden alışveriş deneyimim

261538

Gigapat
Makaleler
98
Hepinize merhabalar,
Yeni sistemim için sabah XPG Invader siparişi verdim, bugün öğlen Akakçe üzerinde ASUS TUF Gaming GT301 kasasının 350 TL'ye düştüğünü gördüm. Normalde fiyatı 1000 TL civarı satıcının sitesine girdim 950 TL falandı, uygulama üstünde 350 TL gözüküyordu ve siparişi yapıştırdım direkt, aldıktan sonra fiyatı değişti. Adım adım ne olacağını bu konuda yazacağım. Umarım sipariş iptal veya hasarlı ürün gönderimi gibi bir şey olmaz.
Ara ara Akakçe uygulaması üzerinde böyle indirimli ürünler gözüküyor bu sefer deneme şansım oldu, bakalım ne olacak?

Screenshot_2020-11-30-14-31-41-573_com.akakce.akakce.jpg

IMG_20201130_150225.jpg

Güncelleme 02.12.2020

2 gündür dönüş yok. Bugün WP üzerinden iletişime geçtim durumunu öğrenmek için.

Tedarik aşamasında olduğunu söylediler, en kısa sürede net bir bilgi verileceğini eklediler. Kontrol ederken 9 adet stok olduğunu söyledim ve cevapları entegrasyon kaynaklı bir hata olduğu cevabını aldım. Net bir bilgi alınca size tekrar dönüş sağlayacağız cevapları oldu.

Güncelleme 02.12.2020 14.00

E-posta adresime gelen geri iade mesajıyla bir gülme tuttu. 9 Stok olan ürün sırf fiyatı yanlış girildiği için, ertesi gün stoktan kaldırıldı sonrasında bunu bahane ederek iade yapıldı.

Sonuç, gerçekten bunun bir kullanıcı hatası olduğunu kabul etselerdi ürünü istemeyecektim ama bu şekilde doğru düzgün bir konuşma geçmeden direkt iade edilmesi, sistem hatası gibi şeyler arkasına sığınmak firmanın duruşunu gösteriyor.

Birçok kişinin daha önce bu şekilde siparişi iptal edilmiş. DUALPazar adresinden kesinlikle güvenip alışveriş yapmanızı önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasa için 350 TL hiçbir şey. Umarım bu fiyattan sorunsuzca elinize ulaşır ürün.

Geri
Yukarı