Sürprizbozan Akame ga kill neden böyle bitti?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
R merhaba akame ga kill izlediğim ilk animeydi ve anime bulamadığımdan yeniden izleyeyim dedim çünkü üstünden 3 yıl geçmişti ve yine aynı şeyi sorgulamaya başladım. Neden anime böyle bitti, neden herkles öldü sadece akame ve najenda kaldı sizce nasıl bitmeliydi? Sizde benim gibi bittiğinde ağladınız mı ve kendinizi boşlukta hissettiniz mi?

R merhaba akame ga kill izlediğim ilk animeydi ve anime bulamadığımdan yeniden izleyeyim dedim çünkü üstünden 3 yıl geçmişti ve yine aynı şeyi sorgulamaya başladım. Neden anime böyle bitti, neden herkles öldü sadece akame ve najenda kaldı sizce nasıl bitmeliydi? Sizde benim gibi bittiğinde ağladınız mı ve kendinizi boşlukta hissettiniz mi?
Neden animenin hikayesi ile manganın hikayesi bir noktada ayrılıyor diye sormak daha mantıklı. (Mangada Tatsumi ile Nine karı-koca oluyor)
Kesinlikle manganın yolundan gitmeliydi.

Sondan memnunum. Ana karakter zaten pek güçlü bir karakter değildi, ölmesi mantıklı oldu. Akame ve Esdeath savaşı çok iyiydi. Sonunda çoğu kişinin ölmesine rağmen devrimin olması anlamlıydı. Ancak birkaç OVA ile devrim sonrası hayatı gösterselerdi daha memnun ayrılırdım.

Neden animenin hikayesi ile manganın hikayesi bir noktada ayrılıyor diye sormak daha mantıklı. (mangada tatsumi ile nine karı-koca oluyor)
Kesinlikle manganın yolundan gitmeliydi.

Oraları ben de biliyorum da animeden bahsediyorum ben. Bence de manga gibi bitmeliydi.
Sondan memnunum. Ana karakter zaten pek güçlü bir karakter değildi, ölmesi mantıklı oldu. Akame ve Esdeath savaşı çok iyiydi. Sonunda çoğu kişinin ölmesine rağmen devrimin olması anlamlıydı. Ancak birkaç OVA ile devrim sonrası hayatı gösterselerdi daha memnun ayrılırdım.
zaten animenin yapımcılarının yazdığına baktım ingilizce makaleydi ama anladığım kadarıyla böyle olmasının sebebi bu yaptıkları şeyin bedellerini anlatmak içinmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı