Akasa Viper 140 mm fan alınır mı?

Akasa Viper s-Flow serisi piyasada bulunan en iyi fanlardan. Kasanız nedir ve nerelerinde kaç fan var?
Öne 2 fan takacaksanız çok fazla soğuk hava girişi olacak ancak arka kısımda tek fan varsa o sıcak havanın atılması çok daha zorlaşacak.

Kasa SilverStone farah r 1 yeni toplayacağım sistemde sitede 2 tane fan var diyor o 2 stok fanı egzoz olarak kullanacağım bence zorluk çıkmaz ama çıkarsada para biriktirip 3 stok fan alırım.
Ben olsam 3 tane 120mm takardım. Lakin siz bilirsiniz.

Görsellik açısından mı hocam.
Sizce 3 tane 12cm fan yoksa 2 tane 14 cm fan almalıyım.

Son düzenleme:
2 tane 14 CM fan almanızı öneririm. Daha performanslılar çünkü. İsterseniz sonradan ekleme yapabilirsiniz 1 14 CM fan daha alarak. Ama 12 CM 3 tane aldığınızda ekleme yapamayacaksınız ya da 14 CM almak istediğinizde satmak ile uğraşacaksınız. Zaten 20 TL falan diye biliyorum aradaki fark.

2 Tane 14 cm fan almanızı öneririm. Daha performanslılar çünkü. İsterseniz sonradan ekleme yapabilirsiniz 1 14 cm fan daha alarak. Ama 12 cm 3 tane aldığınızda ekleme yapamayacaksınız ya da 14 cm almak istediğinizde satmak ile uğraşacaksınız. Zaten 20 TL falan diye biliyorum aradaki fark.

Evet 12 cm olanların 3 tanesi 300 lira civarı 2 tane 14 cm daha mantıklı.

Kasanın kendi fanları her iki durumda da üst egzoz olacak şekilde o kasaya yapılacak iki önerim var. Birincisi Akasa diğeri Arctic fanlar içeriyor. Arctic, Akasa'ya göre F/P olur.

Önerim iki öne Viper 14/Arctic P14, arka egzoza Viper 12/Arctic F12 takmak şeklindedir.

Kasanın kendi fanları her iki durumda da üst egzoz olacak şekilde o kasaya yapılacak iki önerim var. Birincisi Akasa diğeri Arctic fanlar içeriyor. Arctic, Akasa'ya göre F/P olur.

Önerim iki öne Viper 14/Arctic P14, arka egzoza Viper 12/Arctic F12 takmak şeklindedir.

Sizin dediğiniz gibi öne 2 X 14 cm Viper arkaya Arctic F12.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı