Akbank ATM referans kodu dolandırıcılığı

orcnnylmzz

Hectopat
Öncellikle merhaba lütfen bana, yardımcı olun bilgi verin bir firmaya aptallık yapıp toplamda 450 TL verdim. Başta 100 sonra 250 sonra 100 daha ATM referans numarası aracılığıyla dekont makbuz falan da vermedi 450 TL haricinde başka bir sıkıntı olur mu? Daha fazla para sıkıntısı çeker miyim, yoksa 450 mi kalır? Sadece kandırıldım para mı iade alamam sanırım, ama en azından daha fazla para ödemek istemiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Benim fikrim bir an önce bankanızla iletişime geçmeniz, onlar yapılması gerekeni daha iyi bilecektir.

ATM referans numarası nedir? Mevzu ne anlamadım.

Akbank'a üye değilim yani bankayla ilgili bir ilişkim yok 450 TL harici bir sıkıntı yaşar mıyım?

Şimdi "evet sıkıntı yaşarsın bunu çözmemiz için 500 TL ver" diyen birine de gönderirsin tam olur. Bir sıkıntı yaşamazsın.

Akbank'a üye değilim yani bankayla ilgili bir ilişkim yok 450 TL harici bir sıkıntı yaşar mıyım?
Bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ama bir karakola gidip durumu anlatıp şikayetçi olursanız daha iyi olur. Bir şey çıkacağını sanmıyorum, sonuçta rızanızla göndermişsiniz ama yine de kaydı olması iyi olur hem de dolandırıcların bulunmasına belki yardımınız dokunur. Tekrar geçmiş olsun.

Bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ama bir karakola gidip durumu anlatıp şikayetçi olursanız daha iyi olur. Bir şey çıkacağını sanmıyorum, sonuçta rızanızla göndermişsiniz ama yine de kaydı olması iyi olur hem de dolandırıcların bulunmasına belki yardımınız dokunur. Tekrar geçmiş olsun.

Aynen kardeşim sağ olasın giden gitti artık geride gelmez sadece daha fazla sıkıntı yaşar mıyım diye açtım konuyu fazla korktum da.
Yaşamazsın kardeşim, iç suyunu o numarayı da engelle geç. 450 TL gitti ister şikayetçi olursun ister olmazsın.

Akbank'a gitsem yardımcı olurlar mı bana dekont bile verilmedi.

Geri
Yukarı