Akbank ATM para yuttu

11Pro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bursumu çekmeye gitmiştim. 100 lira çekecektim. Kartı verdi ancak para yok, bakiyemi kontrol ettiğimde 100 lira gitmişti. (Başka bir kart ile paranın konulduğu yer açılacak mı diye para yatırmaya çalıştım ondan sonra ancak yine açılmadı.)
Bende sonra para tekrar hesabıma gelir diye düşünüp eve geldim, meğer ATM numarasını falan not almamız ve çağrı merkezini falan aramamız gerekiyormuş. Ne yapmalıyım?

Bursumu çekmeye gitmiştim. 100 lira çekecektim. Kartı verdi ancak para yok, bakiyemi kontrol ettiğimde 100 lira gitmişti. (Başka bir kart ile paranın konulduğu yer açılacak mı diye para yatırmaya çalıştım ondan sonra ancak yine açılmadı.)
Bende sonra para tekrar hesabıma gelir diye düşünüp eve geldim, meğer ATM numarasını falan not almamız ve çağrı merkezini falan aramamız gerekiyormuş. Ne yapmalıyım?
Cagri merkezini arayin. ATM'nin konumunu ve olayin oldugu saati falan soyleyin. Yardimci olurlar.

Hocam makbuzunuz varsa oradan ATM numarasına bakabilirsiniz eğer yoksa mobil bankacılıktan işlemlerden öğrenebilirsiniz ama halen öğrenemiyorsanız o ATM'ye geri gidin monitörde ATM numarasının yazması gerekiyor sonrasında ise Akbank müşteri temsilcisi ile iletişime geçin durumdan bahsedin size yardımcı olacaklardır.

Geri
Yukarı