Akbank ATM'si parayı yuttu

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Akbank ATM'sinden para yatırmaya gittim fakat banknotlar hatalı diyerek parayı geri alın dedi, sonrasında para giriş/çıkış kısmının kapağı açılmadı ve benden iletişim bilgilerini istedi, ben de girdim fakat onu girdikten sonra da bir hata oluştu dedi. Az önce Akbank'ı aradım ve müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0'ı tuşladım fakat bilgileriniz uygun değildir deyip arama sonlandırıldı, Akbank hesabınıza bilgilerinizi girin dedi. Ne yapmam lazım? Bilgileri girdim ama geri arayacaklar mı?
150 TL yatırmıştım.

Son düzenleme:
Akbank ATM'sinden para yatırmaya gittim fakat banknotlar hatalı diyerek parayı geri alın dedi, sonrasında para giriş/çıkış kısmının kapağı açılmadı ve benden iletişim bilgilerini istedi, ben de girdim fakat onu girdikten sonra da bir hata oluştu dedi. Az önce Akbank'ı aradım ve müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0'ı tuşladım fakat bilgileriniz uygun değildir deyip arama sonlandırıldı, Akbank hesabınıza bilgilerinizi girin dedi. Ne yapmam lazım? Bilgileri girdim ama geri arayacaklar mı?
Yarın bankaya giderek durumu izah edersen yardımcı olurlar. Kasadan fazla para çıkacaktır. Tutanakla sana geri verirler paranı büyük ihtimalle. Elden halletmen daha mantıklı yani. Ama özellikle sabah o şubeye git. Güvenlik yönlendirir seni.

Hocam umarım sıkıntısız halledersiniz. Müşteri hizmetleriyle iletişim kuramıyorsanız, şubeye gitmek dışında bir çözüm yolu görünmüyor.

Şimdi başka bir telefon numarası ile aradım konuştuk 4 günde geri dönüş yapacağız dediler, ne olur bilemiyorum artık. Geri dönüş yaparlarsa buraya yazarım. Eğer sonuç alamazsam şubeye giderim artık.
Sonuç olumsuz, kart Akbank kartı olmadığı için kartın bankasıyla görüşün diyor. Papara ile görüşeceğim olmazsa şubeye Akbank şubesine gideceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı