Akbank Bankamatiği Papara Kartı Yuttu

Kart zaten bankamatiğin içinde fakat şifreye aslında gerek yok. 3D Secure olmadan işlem yapılabilir belirli sitelerde.
Bankamatiğin içinde kalmış sonuçta kart. Sahibi alamıyorsa başkası da alamaz. Yalnızca orada çalışanların ulaşabileceği bir yerde. En kısa sürede bankayı arayıp kartı aldırması gerekiyor.

Bankamatiğin içinde kalmış sonuçta kart. Sahibi alamıyorsa başkası da alamaz. Yalnızca orada çalışanların ulaşabileceği bir yerde. En kısa sürede bankayı arayıp kartı aldırması gerekiyor.
Zaten onu demek istemiştim ama olur da kötü niyetli görevliye denk gelinirse zaten şifre var demek yeterli olmaz. Ondan bahsediyordum. Örneğin Steam alışveriş için hiç kod istemiyor. :)

Zaten onu demek istemiştim ama olur da kötü niyetli görevliye denk gelinirse zaten şifre var demek yeterli olmaz. Ondan bahsediyordum. Örneğin Steam alışveriş için hiç kod istemiyor. :)
Haklısın o zaman da yapılacak hiç bir şey olmaz lakin en azından şu an yapabileceği tek şey en hızlı şekilde bankayı arayıp durumu anlatması.

Akbank benimde Papara kartımı yuttu. Bankayı aradım yardımcı olamayız dediler bende iptal ettim ve CarrefourSa'dan yenisini almıştım. O günden beri Akbank'a bulaşmamaya çalışıyorum.

Kartımı Papara uygulaması üzerinden iptal ettim ve yeni sipariş ettim. ATM'nin yuttuğu kartla uğraşmasam bir şey olur mu? Yani şubeye gidip söylemesem bir şey olur mu?

Aynı şekilde bugün de benim başıma geldi. Yarın akbank şubesine gitsem kartımı geri alabilir miyim? İptal ettirip tekrar gelmesi haftalar sürer, tam da internetten bir şey alacaktım.

Aynı şekilde bugün de benim başıma geldi. Yarın akbank şubesine gitsem kartımı geri alabilir miyim? İptal ettirip tekrar gelmesi haftalar sürer, tam da internetten bir şey alacaktım.
Kartınızı yutan ATM eğer ki Akbank bankasının yanındaki bir ATM ise direk bankaya girerek durumu söyleyin kartınızı geri verirler. Eğer ki bazı yerlerde tek başına duran ATM'lerdense de firmayı arayıp durumu ATM'nin nerede olduğunu söyleyin ve durumu bildirin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı