Akbank kredi kartından ödeme yaptıktan sonra banka kartındaki chip parayla ödeme silinebilir mi?

Arda Adanır

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar banka kartımda chip para bulunuyor. Kredi kartımdan ödeme yaptığımda kredi kartımdaki chip paraları kullanarak ödemeyi silebiliyordum. Aynı şekilde yine kredi kartından ödeme yaptıktan sonra ödemeyi banka kartımdaki chip para ile silebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kartındaki chip-para'ları banka kartı ile harcama yaparken chip para kullanacağım diyerek veya Online alışveriş sırasında chip-para kullan diyerek harcayabilirsiniz. Chip-para ile silme yalnızca kredi kartında oluyor diye biliyorum.

Banka kartındaki chip-para'ları banka kartı ile harcama yaparken chip para kullanacağım diyerek veya Online alışveriş sırasında chip-para kullan diyerek harcayabilirsiniz. Chip-para ile silme yalnızca kredi kartında oluyor diye biliyorum.

Banka kartındaki chip parayı yemek söylemek için kullanmaya çalıştım fakat bir türlü kullanamadım siteler hakkında bilgin var mı?

Banka kartındaki chip parayı yemek söylemek için kullanmaya çalıştım fakat bir türlü kullanamadım siteler hakkında bilgin var mı?
Hepsiburada üzerinden harcama yaparken kullanmak istermisin diye soruyor. Başka bir platform'da karşılaşmadim. Marketlerde birde kullanılıyor olmalı.

Geri
Yukarı