Akıcı anime önerisi

Hxh 148 bölüm olmasına rağmen karakter gelişimini en iyi işleyen yapımlardan biridir muhtemelen. Tabii ki karakterlerin saçma Power up aldığı sahneler var ancak bleach, dB, Naruto gibi animelerle kıyasladığımız zaman çok daha iyi kalıyor.

Açıkçası anime gerçekten güzel izletiyor fakat benim bir animeden beklentim ana karakterin biraz güçlü olması ve bu gücünü kullanması avcılık sınavını yeni geçtiler 2.sezona geçtim karakter hala çok güçsüz karakteri sürekli övüyorlar gelecek vadediyor diye umarım Power up alır bu benim için iyi bir şey :D

Merhaba. Çok kısa olmasa bile akıcı aksiyonu ve çizimleri güzel ana karakterin güçlü olduğu veya sonradan çok güçlendiği bir anime önerir misiniz? Şu An'da hunter X hunter izliyorum fakat 15. bölüme gelmeme rağmen daha avcılık sınavının 4. aşamasındalar. Biraz fazla yavai ilerliyor. Avcılık sınavını geçmesi bile bu kadar sürdüyse karakterin güçlenmesi çok daha uzun sürecektir. Biraz daha hızlı akan bir anime önerir misiniz?

Chainsaw Man.

One Punch Man ve Full Metal Alchemist Brotherhood öneririm.

Merhaba. Çok kısa olmasa bile akıcı aksiyonu ve çizimleri güzel ana karakterin güçlü olduğu veya sonradan çok güçlendiği bir anime önerir misiniz? Şu An'da hunter X hunter izliyorum fakat 15. bölüme gelmeme rağmen daha avcılık sınavının 4. aşamasındalar. Biraz fazla yavai ilerliyor. Avcılık sınavını geçmesi bile bu kadar sürdüyse karakterin güçlenmesi çok daha uzun sürecektir. Biraz daha hızlı akan bir anime önerir misiniz?

The Seven Deadly Sins (Nanatsu No Taizai) tavsiye ederim istediğin her şeyi de kapsıyor ben izlerken çok beğenmiştim izlemediysen senin de hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Ana karakter güçlü değil ama Black Lagoon tavsiye ederim. Akar.

Mantık hataları olsa bile ana karakterin çok op olduğu bir anime önereyim Sword Art Online.

Mantık hataları olsa bile ana karakterin çok op olduğu bir anime önereyim sword art Online.

Hocam izledim özellikle konusu ve 1. bölümünü izleyince aşırı hypelanmıştım 1.sezon ne kadar saçmalıklar vs. Olsa da çok severek izledim fakat 1. sezonun sonların doğru artık konu animeden çıktı 2.sezonun 1.bölümünü izleyip bıraktım :/

Hocam izledim özellikle konusu ve 1. bölümünü izleyince aşırı hypelanmıştım 1.sezon ne kadar saçmalıklar vs. olsa da çok severek izledim fakat 1. sezonun sonların doğru artık konu animeden çıktı 2.sezonun 1.bölümünü izleyip bıraktım :/

Evet 1. sezonu çok iyi ancak 2. sezonda çok bozuyor. 2. sezonu atlaya atlaya geçip 3. sezona başlayın 3. sezon benim çok hoşuma gitmişti.

Geri
Yukarı