Anime önerisi

Gördüğün gibi hard core değilim ama şahsi fikrimi sorarsan Fate UBW ile başlamak daha iyi. Konu sahibi romantizm olmasın dediği için sadece Fate/Zero izlemesini ve Fate serisini zirvede bırakmasını tavsiye ediyorum. Tavsiye durumları kişiden kişiye değişir. 👍👍
Zirvede bırakıp bırakmamak izleyiciye kalmış bir şey. Sen söyle gerisine karışma. :D

Bu arada MAL üzerinden istek attım müsait olunca kabul et.

Forumda fazla aktif değilim kusura bakmayın cevap gecikti herkese teşekkür ediyorum. Eğer aklınıza başka anime gelirse yazabilirsiniz izlemeyenler yararlansın ben 1 hafta aldıklarımı bitireyim ondan sonra gene ararım herkese teşekkürler.
O kadar şey izleyip Monster izlememene şaşırdım. Hemen izlemelisin.
Evangelion'da aynı şekilde. Bayağı klasik bir animedir. Niye izlemedin?
Monster izledim evangelion izlemedim bakıyorum uzun süredir izliyorum daha önce bakıp beğenmediklerimi şu an beğenebiliyorum o yüzden izlememişimdir muhtemelen.
Myanimelist (MAL).
Benim imzamda olan "Puanladığım animeler" kısmına girin 8 üstü hepsini rahatlıkla izleyebilirsiniz.
Teşekkürler göz atacağım.
Aynı yokluktaydım, dün gece Tokyo Revengers'ı keşfettim. Kesinlikle bir göz at. Klasik shounen gibi başlıyor fakat karakterler çok sağlam olacak gibi. Kendisi on air ve 5. bölümü yayınlandı. Onun dışında movie olarak Kimi no Suizou wo Tabetai'a bakabilirsin.

Tokyo Revengers'ın mangası da ödüllüymüş zaten. Cidden hikaye hoş.
Yeni çıkan animeleri takip ediyorum hep güncelim movieye bakacağım teşekkürler.
Kimetsu no Yaiba iyidir. Naruto, One Piece, One Punch Man, Attack on Titan, Death Note falan hep söylenen şeyler ama önerilir, güzeldir (yanlış anlamayın bu animeleri küçümsemiyorum). High School DxD'yi izleme eğer ecchi önerme diyorsan. Onun haricinde dandik dundük animeler var. Evangelion var ama o seni aşabilir.
Üsttekileri hep izledim one punch man hariç o biraz saçma geldi evangeliona bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı