Akıllı saat almak mantıklı mı?

Bence iş görüyorlar dışarı çıkarken telefonla çıkmana gerek kalmıyor, sarjı uzun gidiyor ve kolunda olduğu için her an bakabilirsin.

Başta akıllı saati anlamsız buluyorsun ama kullandıkça sevmeye başlıyorsun. Ben öyleydim mesela. Ama yarım yamalak bir saat almak hiç mantıklı değil. Aldın mı kaliteli ve kırpık olmaması gerek. Mesela Samsung Galaxy Watch 4 her yönden güzel ve kırpık olmayan bir model. Evet, pek ucuz bir saat değil ama onu alırsanız muhtemelen yükseltme ihtiyacı duymazsınız epey süre.

Ben saat takan biri değilim normalde de, arkadaşımın akıllı saatini biraz denemiştim ama bana hitap etmedi, sadece sporda veya soğuk havalarda telefonu sürekli çıkartmak zorunda kalmıyorum o kadar.

Almalı mıyım akıllı saat? Cevaplarınızı bekliyorum.

Evet bir nevi telefon gibi kullanabiliyorsunuz. Bu nedenle bence alınabilir ürün. Ancak, almışken kalitesiz ürünler alınmamalıdır. Onun yerine bilindik Apple Watch, Samsung Galaxy Watch 4 gibi bilindik kaliteli ürün alındığı takdirde değecek ürünler diye düşünüyorum. Sonuçta sadece saate bakmaktan çıkıyor olay bir nevi, küçük cep telefonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı