Akıllı saati okulda kullanmak

Huawei band 6 satın aldım fakat sadece Bluetooth ile bildirimler geliyor, okula telefon götürmek yasak çünkü telefonlar toplanıyor. Okula telefon götürüp saklasam desem ailemin izni yok, ne yapabilirim?

Okula normal zamanda olsa bile pahalı elektronik eşyalar götürülmesini doğru bulmuyorum daha geçen arkadaşlarım tepiniyordu okulda bizimkilerden birinin telefonunun ekranı patladı kimse suçunu kabul etmedi 10 lira bile vereyim diyen olmadı yani başına bir şey gelir ortada kalırsın.

@XEfe.Bey, bu dediğinize katılıyorum. Bana kalırsa okula telefon bile götürülmemesi gerek. Uzun yoldan geliyorsan telefonu bırakırsın öğretmenine, okul çıkışı alırsın ya da telefonunu cebinden hiç çıkarmazsın.

@XEfe.Bey, bu dediğinize katılıyorum. Bana kalırsa okula telefon bile götürülmemesi gerek. Uzun yoldan geliyorsan telefonu bırakırsın öğretmenine, okul çıkışı alırsın ya da telefonunu cebinden hiç çıkarmazsın.
Zaten normalinde telefon toplama sistemi var. Sınıfta kutu oluyor herkes telefonunu içine koyuyor son ders bitmesine 5 dakika kala getiriyorlar. Arkadaş da ondan saklamak istiyormuş.

Öğretmene güvenmiyorum ve vermem daha forumda bu olayı anlatmadım 6. sınıfta İngilizce hocam saatimi aldı haftaya vereceğim dedi vermedi bekledim en sonunda artık hocam ne oldu saate deyince kaybettim dedi en güzeli telefon cebinde olur teneffüs zamanı sırada ne yapacaksan yap.

@XEfe.Bey

Bu durum sizin için de geçerli, kaldı ki saatin peşine de düşmediyseniz yapacak bir şey yok. Zamanında düşecektiniz.

Peşine nasıl düşeyim, kavga mı edeyim? 2 hafta bekledim en sonunda söyledi saati almış teneffüste öğretmenler odasında masaya koydum sonra bulamadım dedi. Almayı unutmuş, daha doğrusu eve gitmiş sonra bulamamış. Ne yapsaydım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı