Okuldaki akıllı kalorifer başlığı kırıldı

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Okulda kaloriferin ayarlandığı kısmı normalde aşağıya takarlar. Bizim okulumuz yeni yapıldığı için akıllı bir kalorifer ayarlama başı koymuşlar o da üst tarafından takılıyormuş.

Sınıftan değişik bir eleman buna ya yaslanmış ya ittirmiş bir şekilde kırmış. Sonrasında olduğu yerde bırakmış akıllı kalorifer başını.

Geçen teneffüste arkadaşlarla pencere önünde sohbet ederken kalorifer yanmıyor açayım düşüncesi ile çevirmeye çalıştım ve zaten kırık olan kafası elimde kaldı. Arkadaşlarımda gördü fakat arkada sınıfın zarganalarından bir eleman "******* ne yaptın" gibi saçma söylemlerle olayı üstüme yıktı.

Az önce de müdür beni çağırdı ve olayı anlatmamı istedi. Anlatmamın sonunda beni anladığını fakat yapabileceği bir şey olmadığını, tamir için usta çağırmam gerektiğini ya da kaloriferin başının yenisini almamı, okulda hizmetlinin takabileceğini söyledi.

Konuyu açma sebebim ise bu olayın alternatifi var mıdır? Ben üstüme kalmış olsa da bunun masrafının benden çıkmaması gerektiğini düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz?

Geri
Yukarı