Akıllı saati okulda kullanmak

Telefonla bağlantıyı kesmeyip sessize alsak ne olur?
Sorun çıkabilir. Çünkü elinde telefonun aynısı oluyor bağlantıyı kesmezsen. Bağlantı kestiğin zaman arama, mesaj gönderme vb. telefon özelliklerini kullanamıyorsun. Saat, akıllı bilekliğe dönüşüyor bir nevi. Seslideyken de çıkardığı ses sorun çıkartacağı için sessiz modda kullanmak zorundasın.

Öncelikle o bir saat değil, band. Bandın işlevleri kısıtlıdır. Mesela Samsung Watch ile YouTube bile girersin, matematik bile çözersin lakin band ile yalnızca bildirim okur, spor aktivitesi kaydedersin. Dolayısıyla bandın okuldaki diğer evrilmiş arkadaşların tarafından lince uğrama durumu yoksa götür gitsin, artık devir akıllı dijital devri. Ne yapalım yani? Band adım sayıyor, nabız ölçüyor diye kocamanlar gibi klasik saat mi takalım?

Bende orta okulda akıllı saat götürmüşlüğüm var hiç de sıkıntı olmadı aksine okulda birçok kişi akıllı saatini götürüyordu parası olan Galaxy Watch 3 götürüyordu kimisi replika hiç sorunda olmuyordu. Ona bakılırsa lise 2ye geçtim ve telefonum var kendime replika Apple Watch alacağım ve telefonu sınıftaki dolaba koyuyoruz ve telefona bağlı olarak rahatça kullanıyoruz.
Kısacası sorun olmaz eğer akıllı saatinizde tema ekleme gibi özellik varsa göze batmayan bir tane seçin ki hocalar elinizden almasın.
Okula telefonu götürmek yasak direkt, mesajlara vs. ulaşmam gerekli ailem biraz evhamlı.
Öncelikle o bir saat değil, band. Bandın işlevleri kısıtlıdır. Mesela Samsung Watch ile YouTube bile girersin, matematik bile çözersin lakin band ile yalnızca bildirim okur, spor aktivitesi kaydedersin. Dolayısıyla bandın okuldaki diğer evrilmiş arkadaşların tarafından lince uğrama durumu yoksa götür gitsin, artık devir akıllı dijital devri. Ne yapalım yani? Band adım sayıyor, nabız ölçüyor diye kocamanlar gibi klasik saat mi takalım?
Hocam bildirim okumam gerekli fakat bildirim okumak için telefonun yanımda olması gerekli okula telefonu sokmak direkt yasaklı.

Huawei band 6 satın aldım fakat sadece Bluetooth ile bildirimler geliyor, okula telefon götürmek yasak çünkü telefonlar toplanıyor. Okula telefon götürüp saklasam desem ailemin izni yok, ne yapabilirim?

Hocam bir sorun olacağını sanmıyorum ben Mi Band 5 kullanıyorum Apple Watch vs kullananlar da gördüm.

Hocam bir sorun olacağını sanmıyorum ben Mi Band 5 kullanıyorum Apple Watch vs kullananlar da gördüm.
Bildirimleri okuyamıyorum telefonu yanımda götüremiyorum okulda akıllı saat yasak değil.

Aklıma bir şey geldi, evde bozuk sayılabilir iphone 5s var, whatsapp'ı ona bağlasam onun bluetoothuna bağlansam hem kendi telefonum olmadığı için bir sorun olmaz.

Huawei band 6 satın aldım fakat sadece Bluetooth ile bildirimler geliyor, okula telefon götürmek yasak çünkü telefonlar toplanıyor. Okula telefon götürüp saklasam desem ailemin izni yok, ne yapabilirim?

Akıllı saat bir ihtiyaç okula götürün tabii ki kimse bir şey diyemez zarar gelmemesi için kolunuzdan çıkarmayın yeterli. Eğer telefonla birlikte götürecek olursanız rahatsız etmeyin moduna alın.

Huawei Band 6 satın aldım fakat sadece bluetooth ile bildirimler geliyor, okula telefon götürmek yasak çünkü telefonlar toplanıyor. Okula telefon götürüp saklasam desem ailemin izni yok, ne yapabilirim?
sorun olmaz ben sınavda bile takıyorum özel olarak öğretmene sordum sorun olmaz dedi duvar kağıdını kopya yapabilirsin tavsiyem.

Arkadaşlar telefon ile götürmem lazım ve telefon yasak sürekli arama yapıyorlar, telefon ile nasıl götürebilirim veya başka nasıl teknik yönlerle bildirimlerin bana ulaşmasını sağlayabilirim onu sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı