Pentrall

Decapat
Daha fazla  
Anlatayım olayı: Babamın 2 yıl önce aldığı bir klavyem var şu anda yani neredeyse 9 aydır onu kullanmıyorum ama sorun yok çalışıyor. Sıkıntı: Şu akıllı tahtada çalışmıyor anlamadım bende klavyenin adı bu arada (Raynox RX-G7 mekanik hisli oyuncu klavyesi) klavye özel olarak Windows 7 için tasarlanmış ama Windows 10'da da çalıştı ve bizim akıllı tahtanın Update'i yapılmıyor (yani eski 2020 ya da 2019 Update takılı kalmış) kurumumuz yasaklamış (hangi kafaysa) ama ben bir şekilde tahtaya Windows key bulup onu girmiştim ve tahtayı kırmıştım (mecazen) böyle bir olayda var onunla bağlantılımı acaba? Faremi taktım oda çalıştı ama klavye bir türlü anlamadı yani tahta klavyeyi klavye olarak değil de bir USB çıkışı olarak görüyor ve aynı zaman da klavyeyi taktığım zaman Aygıt Yöneticisi'nin yanında da sarı üçgenli "!" işareti gözüküyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :D

Bir soru daha: Tahtanın nasıl tekrar Update yapmasını sağlayabilirim?(belki düzelebilir bu sorun ve gereksiz kasmaların önüne engel olur.)

Akıllı tahtalarda bir tık ileri düzey klavye mouseler sorun çıkarıyor 3.0'dan olabilir fazla güç veriyor olabilirler.

Ondan diye bende düşünüyordum ama bende de USB 3.0 var fakat kendi bilgisayarım de oluyor ama tahtayı bir türlü anlamadım.

Akıllı tahtalarda bir tık ileri düzey klavye mouseler sorun çıkarıyor 3.0'dan olabilir fazla güç veriyor olabilirler.

Yani büyük ihtimalle o problemden değil

Son düzenleme:
Tahtalar biraz eski nesil 3.0 desteklemiyor olabilirler zaten değişik Bi sistemleri var tablet modu değil ama dokunmatik windows
Yok ikisindede oluyor klavye 2.0 da 3.0dada ve tahtamınız 3.0 giriş var 2.0lar arkada

Tahtalar biraz eski nesil 3.0 desteklemiyor olabilirler zaten değişik bir sistemleri var tablet modu değil ama dokunmatik Windows.

Aslında o normal ondan değildir.

Geri
Yukarı