Akıllı tahtaya Windows 8 imajı

EvrenX

Hectopat
Şimdi benim bildiğim kadarıyla akıllı tahta gibi kurumsal cihazlara her şeyin lisanslı kurulması gerekiyor. Bana kalırsa ben Windows 8 yükleme taraftarıyım ama Windows 8 için kurarken key lazım. Buradaki arkadaş Windows 11 10 gibi işletim sistemlerini akıllı tahta için özelleştirip imaj veriyor. Buradan kursam sıkıntı olur mu? Ya da sizin bildiğiniz faz1 için Windows 8 imajı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi benim bildiğim kadarıyla akıllı tahta gibi kurumsal cihazlara her şeyin lisanslı kurulması gerekiyor. Bana kalırsa ben Windows 8 yükleme taraftarıyım ama Windows 8 için kurarken key lazım. Buradaki arkadaş Windows 11 10 gibi işletim sistemlerini akıllı tahta için özelleştirip imaj veriyor. Buradan kursam sıkıntı olur mu? Ya da sizin bildiğiniz faz1 için Windows 8 imajı var mı?

Ben okuldaki tahtaya orijinal Windows 11 yükledim daha hızlı çalışıyor. Ve hala lisanslı.

O arkadaşı biliyorum. Gereksiz bir sürü içerik dolduruyor.
Bilgisayarbilisim.net sitesindeki paylaşımlardan daha sade imajlara bakmanızı öneririm.

Kendi imajları mevcut o tahtaların.

O arkadaşı biliyorum. Gereksiz bir sürü içerik dolduruyor.
Bilgisayarbilisim.net sitesindeki paylaşımlardan daha sade imajlara bakmanızı öneririm.

Evet,bilgisayarbilisim.net'de Windows 10-11 mevcut.

Akıllı tahtalarda OEM lisans kullanılyor ve internette tüm sertifika ve sürücüleri bulabilirsiniz, ben USB'ye Windows 10 kurup fatihca lisansını ve touch screen sürücüsünü kurmuştum ve sorunsuz çalışmıştı.

OEM lisans sadece atıyorum windown 7 Pro'yu değil Windows 10 Pro'yu da etkinleştiriyor ise lisans işini fazla dert etmenize gerek olmaz, tahtada Pro kuruluysa 8 Pro kurmanız yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı