Akıllı telefonu düşürmenin yaşattığı acı

Biraz yazdıklarınızı bende okudumda harbiden bu Lg G2'nin kaderi midir düşmek anlayamadım. 2 hafta önce arkadaşımın G2'si otobüs basamaklarından ''tıpır tıpır'' sekerek ''şak'' diye asfalta yapıştı ama neyseki bir sorun yok. :D

Biraz yazdıklarınızı bende okudumda harbiden bu Lg G2'nin kaderi midir düşmek anlayamadım. 2 hafta önce arkadaşımın G2'si otobüs basamaklarından ''tıpır tıpır'' sekerek ''şak'' diye asfalta yapıştı ama neyseki bir sorun yok. :D
Benim olay ile yüksek derecede benzerlik taşıyor.
Ben servis aracından inerken, ki bu servis aracı otobüs büyüklüğünde ve yerden yüksekliği oldukça fazla.
Servis aracının içerisinden bir fırladı, merdivenlere değmeden olduğu gibi sert betona çakıldı.
Kıılmadı ancak sağ köşesinin yarısı açıldı, elimle bastırıp kapattım :)

Ben Lumia 820 cihazımı bugüne kadar 15 kez düşürmüşümdür. En sonunda arka kapağın üst kısmında bir çatlama oldu banamısın demiyor cihaz.:)

Müstakil evin çatısına uzanan kayısıları toplarken düşmüştü.4-5 Metre yükseklikten düşürmüştüm.Bir sorun çıkmadı Allah'tan, takır takır çalışıyor fakat Wi-Fi'da kesilmeler oluyor.(Samsung Galaxy Ace 2)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı