Akım korumalı priz ile monitörden ses gelmesi

Bekirza

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bugün aşağıda ki prizi aldım. Alman markasıdır, kaliteli olur dedim ancak şuan bir sorun yaşıyorum galiba. Bu prizi kullanırken monitörümden arada bir "pıt pırt" diye ses geliyor sanırım. Harici hoparlörümden gelme ihtimalini düşündüm ancak hoparlörümün gücü kapalıyken de ses gelince monitörden geldiğini anladım. Monitörün dahili hoparlörü bulunmuyor.
Sizce sorun prizden olabilir mi?

Brennenstuhl Eco Line Serisi 13.500A Akım Koruyucu Priz - Siyah

Belki işe yarayabilir bilgiler; Eski prizim 250V iken bu priz 230V. Bu priz 3500W'a kadar korumalı.

Artık bunu aldım kutusunu bıçakla çok kötü bir şekilde kestiğim için iade edemem ancak bunu televizyona falan bağlayabiliriz. Ben de Tunçmatik diye bir priz alıp onu kullanabilirim. Sizce herhangi bir riske girmemek adına yeni priz almalı mıyım?

Monitörüm sanırım bu: Samsung LU28E590DS/UF
Almamı önerirseniz alacağım priz: Tunçmatik Enerji Koruma Prizi Powersurge 6'lı Beyaz 1050 JOULE (TSK6135)
EDİT: Arkadaşlar liste tuttum sorun kronik. Her 33 dakika da bir bu ses geliyor. Bilginize;
01:17
01:50
02:04
02:37

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı