Akım Korumalı Priz Önerisi

Akım Korumalı Priz Kullanıyor Musunuz?

• Evet

• Hayır

• En Yakın Zamanda Almaya Calışacağim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

BoluBeyi1441

Hectopat
Akım korumalı priz kullanıyor musunuz? Sizce işe yariyor mu? Hangi akım korumalı prizi almalıyım? Toplanan sistemler ve diğer teknolojik ürünler bilindiği üzere hepsi bir servet değerinde. Öneri ve yorumlarinizi bekliyorum, ankete katılabilirsiniz.

Ben linkteki ürünü kullanıyorum. Çok kaliteli ve güvenilir bir marka, model.

Bir de hızlı sarj USB girişli modeli var biraz daha pahalı.

Mağazadan alabileceğim ürünler önerirsen sevinirim.

1,5 yıldır belirttiğim prizi kullanıyorum ve yaklaşık 10 üzeri teknolojik alet bağlı çoğu zaman voltaj düştüğünde ilk kapanan şey benim elektronik aletlerim oluyor. Önceki prizim ısınmadan erimeye başlamıştı bunda öyle bir sıkıntı da yok :)

Koçtaş'dan alabilirsiniz

Ben bilgisayar sistemimde ve tv ünitemde aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Gayet memnunum başka cihazlarımda yanmalar oldur bir iki kez ama bu iki prizi kullandığım ürünler nazar değmesin taş gibi.

L
Ben bilgisayar sistemimde ve tv ünitemde aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Gayet memnunum başka cihazlarımda yanmalar oldur bir iki kez ama bu iki prizi kullandığım ürünler nazar değmesin taş gibi.

Link bozuk.

1, 5 yıldır belirttiğim prizi kullanıyorum ve yaklaşık 10 üzeri teknolojik alet bağlı çoğu zaman voltaj düştüğünde ilk kapanan şey benim elektronik aletlerim oluyor. Önceki prizim ısınmadan erimeye başlamıştı bunda öyle bir sıkıntı da yok :)

Koçtaş'dan alabilirsiniz.

Bunu taktiğimiz prizde topraklama vs olmasi gerekiyor gibi şeyler duydum bu doğru mu evdeki herhangi bir prize bunu takabilir miyiz?

Bunu taktiğimiz prizde topraklama vs olmasi gerekiyor gibi şeyler duydum bu doğru mu evdeki herhangi bir prize bunu takabilir miyiz?
Bütün akım korumalı prizler topraklamalı prize ihtiyaç duyuyor. Topraklama olmasa da takabilirsin tabii ki ama bi koruyuculuğu olmaz. Birde Elektrik kaçağı varsa özellikle tehlikeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı