Akım korumalı prizler işe yarar mı?

Hocam bu cihazlara 2'li veya 3'lü prizlerden taksak taktığımız prizlere de akım koruma görevi yapar mı? Yani bu aletin üstüne 2'li priz takıp TV PlayStation gibi aletleri takar isek korur mu onları?

Bi sıkınti olmaz akım korumalı prizin toplam watt değerini geçmeyin yeter

Hocam bu cihazlara 2'li veya 3'lü prizlerden taksak taktığımız prizlere de akım koruma görevi yapar mı? Yani bu aletin üstüne 2'li priz takıp TV PlayStation gibi aletleri takar isek korur mu onları?
Çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, kurutma makinesi vb. yüksek Watt tüketen ürünler bağlamadığınız sürece sıkıntı olmaz. En fazla 3'lü priz kullanmanızı tavsiye ederim. Üstte tekrardan bağlantı linkini koyduğum Brennenstuhl 3680 Watt'a kadar yüklenebilir. TV, Playstation, şarj aleti vs. bağlayabilirsiniz.

Ayrıca eklemek istiyorum. Bu ürünü kullanmanız size, herhangi bir ürünle gelen adaptörü kullanmadan bağlantı yapma imkanı sunmuyor. Ürünün orijinal adaptörü olmadan hiçbir prize laptop vs. bağlamamalısınız.

Bir sıkıntı olmaz akım korumalı prizin toplam watt değerini geçmeyin yeter.

Cevabınız teşekkürler hocam. Bu aleti almayı düşünüyorum da 3.5W diyor bir yanlışlık mı var acaba LED'ler ortalama olarak zaten o kadar yakmıyor mu kafam karıştı watt uygunlugunu nereden anlayabilirim?

Çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, kurutma makinesi vb. yüksek watt tüketen ürünler bağlamadığınız sürece sıkıntı olmaz. En fazla 3'lü priz kullanmanızı tavsiye ederim. Üstte tekrardan bağlantı linkini koyduğum brennenstuhl 3680 Watt'a kadar yüklenebilir. TV, PlayStation, şarj aleti vs. bağlayabilirsiniz.

Ayrıca eklemek istiyorum. Bu ürünü kullanmanız size, herhangi bir ürünle gelen adaptörü kullanmadan bağlantı yapma imkanı sunmuyor. Ürünün orijinal adaptörü olmadan hiçbir prize laptop vs. bağlamamalısınız.

Teşekkürler hocam üstte bir link paylaştım 3.5 watt diyor işimi görür mü bu alet. Sizin paylaştığınız aletin ebatı çok geniş takacağım yere uymayabilir çünkü.

Cevabınız teşekkürler hocam. Bu aleti almayı düşünüyorum da 3.5W diyor bir yanlışlık mı var acaba LED'ler ortalama olarak zaten o kadar yakmıyor mu kafam karıştı watt uygunlugunu nereden anlayabilirim?

Teşekkürler hocam üstte bir link paylaştım 3.5 watt diyor işimi görür mü bu alet. Sizin paylaştığınız aletin ebatı çok geniş takacağım yere uymayabilir çünkü.
Sizin paylaştığınız da olur. O da 3680 Watt'a kadar koruma sağlıyor. 3,5 Watt yanlış yazılmıştır. Bu siteden kontrol edebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı