AKK aşmadığım halde indirme hızım düştü

Metin Demirbaş

Hectopat
Daha fazla  
Ayın birinde indirme hızım eskisi gibi oldu 2.9 MB/S indiriyordum Steam 'den oyunları. Bugün indirme yaparken birden indirme hızım 150 KB/S ye kadar düştü. Türk Telekom 'u aradım AKK aşmadağımı söylediler ve hiç bir şey yapmadılar. Ne yapamam gerekiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Korkma biraber bana da oluyordu aynısı. Gerçi hala oluyor. Sen şimdi tekrardan müşteri temsilcisini arayıp durumu izah edip hızını artık normali kac mb/sn ise ona çekmelerini; eğer zaten öyleyse de bi 3'e düşürüp tekrar normaline çekmesini rica et o zaman düzelecektir.
Eğer düzelmezse işte o zaman sıkıntı :/

Hız yenilenecekti sözde, ayın 1'inden beri 50 kb/s ile indirme yapıyorum. 13 GB'lık oyun 26 saatte indi :(

Bana da olmuştu, arıyorum kotayı geçmemişsiniz diyor, ee bunu ben de biliyorum hız niye düşürüldü diyince öyle gözükmüyor diyor, yahu 12 gb iken hızınız düşürüldü diye ekran gördüm ben ne demek öyle gözükmüyor? Neyse BTK'ya yazdım durumu hız düzeldi ama 16 iken 8 oldu, o durumu da telekom müdürlüğüne gidip 16 yaptırarak hallettim.

Klasik TTNET sorunları. 2003den beri kullanıyordum. Son 4 senedir çekmediğim kalmadı. 1 saat içinde 106 defa internet kesildi. 16 Mbps hatta 200 Kb hızı geçemedim. Geçen hafta son verdim aboneliğime. SuperOnline Simetrik Tarife aldım. Turkcell her yerde kalitesini belli ediyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı