AKK Kaldırılmayacak Mı?

Superonline kota aşımı olarak her gb kotada 1 TL ücret koyacakmış. Öyle bir şeyler geziniyor ortalıkta. Ama öyle olursa herkes tarife değiştirir. Bence öyle bir risk almazlar. Ama bunların işi belli olmaz.

Superonline kota aşımı olarak her gb kotada 1 TL ücret koyacakmış. Öyle bir şeyler geziniyor ortalıkta. Ama öyle olursa herkes tarife değiştirir. Bence öyle bir risk almazlar. Ama bunların işi belli olmaz.

Bunlar insanların ceplerini sömürmek için herşeyi yaparlar. Hepsi aynı..

Asıl merak ettiğim şey ise daha dün hipernet paketine geçiş yaptım. 15 gün sonra hızımın güncelleneceğini ve kotamın 150 GB olacağı söylendi. Türk Telekom böyle bir işe girişirse nasıl etkileneceğim acaba.. Fakat gerçekten herkesin tepkisini göstermesi lazım tavuk gibi yolunuyoruz.

Asıl merak ettiğim şey ise daha dün hipernet paketine geçiş yaptım. 15 gün sonra hızımın güncelleneceğini ve kotamın 150 GB olacağı söylendi. Türk Telekom böyle bir işe girişirse nasıl etkileneceğim acaba.. Fakat gerçekten herkesin tepkisini göstermesi lazım tavuk gibi yolunuyoruz.

Aynen öyle, ne kadar işe yarar bilmiyorum fakat, şimdiden Change.org'da kampanya açılmış durumda.

@Kağan K Öyle bir şey yapacaklarını sanmam abi ama yapsalar bile buna yeni gelecek kullanıcıların sözleşmesine ekleyebilirler. Şu anda taahhütü devam eden kullanıcıların sözleşmesini değiştirmezler.

AKN'li paketlerin alımı kapandı artık sadece kotalı veya tamamen kotasız paketler var. Kotalı paketlerde diyelimki 50GB kotanız var 50GB'ı aştıktan sonraki her GB 1 Tl demek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı