AKK Kaldırılmayacak Mı?

Türk Telekom'u arıyorum, 2-8 arası kotaya yansımayacak diye bir şey yok sadece kotayı aştığınızda max hızı alcaksınız diyor.

Türk Telekom'u arıyorum, 2-8 arası kotaya yansımayacak diye bir şey yok sadece kotayı aştığınızda max hızı alcaksınız diyor.
Öyle saçmalık mı olur ya...

BTK açıklamış var mı daha ötesi... diye düşünürken birden 'burası Türkiye' dedi iç sesim...

Bence var dostum. Türknet gayet mükemmel ve kullanıcı dostu bir firma. Diğer bütün firmaları bırakın ve gidin Türknete başvurun hemen. Adamlar bu düzene karşı gelip AKN'yi bazı bölgelerinde şimdiden komple kaldırdılar ve her yerde çalışmalarıda devam ediyor. Böyle güzel firmalara destek olmak lağzım.

Technopat'ın bu konuda bir video veya haber metni hazırlamaları için İSS firmalarından birini sponsor olması lağzım. Anca o zaman gelir video. :D

Zamanında Turknet firması, Ttnetmiş gibi az tarife satmadı. Şu an durumu toparlamaya çalışıyorlar, ama zamanında yaptıklarını millet çabuk unuttu.

Dün tekrar aradım çünkü 75 GB AKN'li kullanıyorum 85 GB harcamışım ama max hız kullanıyordum. Sordum beni daha yetkili birime yolladılar. 25 GB harcamışsınız henüz diğer harcamalarınız 02.00-08.00 arasında dedi. Siteyi güncelleme ihtimaliniz var mı diye sordum "takdir edersiniz ki orada gün içindeki tüm harcamalarınız gözüküyor" dedi. Mutlu bir şekilde telefonu kapadım.

Beyler bayanlar. Çare dış ülkeler. Beğenmediğimiz, ismini duymadığımız ülkeler 500-550 ile bağlanıyor. 4K videoları leblebi gibi açıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı