AKK Kalkıyor Yalanı

Evet kalkacak ama aynı sistem olacak 2 paket gibi 1. bitince 2. Devreye girecek hız düşecek sistem yine aynı yani.

Bana Paketiniz dolduğunda 2.paket otomatik ücretsiz tanımlanıp hızınız hiç bir şekilde düşürülmeyecektir dediler. Tekrardan sordum ses kaydıda aldım telefonda dinlemek isteyen mesaj atsın göndereyim. En son güncellemeyi anlattılar.

Uydunet taahhüt biter bitmez beni arayıp 24 Mbt interneti 74 TL'ye satmaya çalıştı. Bende mecbur üst pakete geçtim 100 Mbt 250 GB Kotalı. AKK kalktı ama kota geldi ee ne anladım ben bu işten?

Bana Paketiniz dolduğunda 2.paket otomatik ücretsiz tanımlanıp hızınız hiç bir şekilde düşürülmeyecektir dediler. Tekrardan sordum ses kaydıda aldım telefonda dinlemek isteyen mesaj atsın göndereyim. En son güncellemeyi anlattılar.
Hız düşmeyecekse neden 2 paket var?

Uydunet taahhüt biter bitmez beni arayıp 24 Mbt interneti 74 TL'ye satmaya çalıştı. Bende mecbur üst pakete geçtim 100 Mbt 250 GB Kotalı. AKK kalktı ama kota geldi ee ne anladım ben bu işten?
Hocam o 100 Mbs paket fiyatı nedir acaba?

Türk Telekom ses kayıtlarına rağmen yalan söylüyor üstüne üstlük birde tekrardan sözleşme yapmak icin bahane mi üretecek sanmıyorum az bir süre kaldı zaten hep beraber göreceğiz.
Göreceğiz. Ben AKN kalksada kota adı altında limit getirecekler diyorum ki Telekom abonelerine bu yönde yazı gönderdi. Ulaştırma bakanlığı ve bakanlığa bağlı BTK izni olmadan bu yazıyı gönderemez. Kota olacak, kota dolduğunda 24mbit paketi 10Mbit, 50 ve 100Mbit paketi 35 Mbit olacak. Sadece AKN yada kota her neyse sonrası hızlar biraz arttırılmış olacak. Aynı tas aynı hamam.
Hız düşmeyecekse neden 2 paket var?
Hız düşecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı