AKK Kalkıyor Yalanı

Yemin ediyorum birinci dünya savaşı sonundaki muhabbetle aynı. Sömürgeciliği, manda ve himaye deyip devam ettirmek gibi.

@Rozi

Turkcell altyapısı olmayan konumlarda VDSL desteği alabilen kişiler Türk Telekom altyapısını kullanıyor.
Türk Telekom altyapısını kullanarak Turkcell İnternet aboneliğine sahip olanlar dahi sıkıntı çekebiliyor altyapının zayıf olmasından kaynaklı.

Turkcell altyapısında olup olmadığınızı Fiber nerede uygulaması ile öğrenebilirsiniz veya şubelerine giderek kontrol sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden dahi bilgi verebiliyorlar.

Benim bulunduğum konumda önceden görülüyordu. Ancak Türk Telekom sokağımın başına fiber çekildikten sonra Turkcell altyapısı görünmez oldu.
Türk Telekom fiber çekmiş olsa da fiber hatta geçmek için dağıtım sağlamıyor şuan benim bulunduğum konuma.

Bence bu sene Turkcell İnternet aboneliğine geçiş çok fazla olacak. AKK yok, sınırsız abonelik tarifesi üzerine 50 Mbps değeri veya üzeri bir değerde ortalık şenlenecek.
Ancak bizim en büyük derdimiz indirme değil yükleme artık. Yükleme hızı her sağlayıcıda 5 Mbps değerini geçmiyor. Diğer ülkelerin çoğunda 100 Mbps değerine kadar yükleme hızı desteği mevcut.

@Rozi

Turkcell altyapısı olmayan konumlarda VDSL desteği alabilen kişiler Türk Telekom altyapısını kullanıyor.
Türk Telekom altyapısını kullanarak Turkcell İnternet aboneliğine sahip olanlar dahi sıkıntı çekebiliyor altyapının zayıf olmasından kaynaklı.

Turkcell altyapısında olup olmadığınızı Fiber nerede uygulaması ile öğrenebilirsiniz veya şubelerine giderek kontrol sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden dahi bilgi verebiliyorlar.

Benim bulunduğum konumda önceden görülüyordu. Ancak Türk Telekom sokağımın başına fiber çekildikten sonra Turkcell altyapısı görünmez oldu.
Türk Telekom fiber çekmiş olsa da fiber hatta geçmek için dağıtım sağlamıyor şuan benim bulunduğum konuma.

Bence bu sene Turkcell İnternet aboneliğine geçiş çok fazla olacak. AKK yok, sınırsız abonelik tarifesi üzerine 50 Mbps değeri veya üzeri bir değerde ortalık şenlenecek.
Ancak bizim en büyük derdimiz indirme değil yükleme artık. Yükleme hızı her sağlayıcıda 5 Mbps değerini geçmiyor. Diğer ülkelerin çoğunda 100 Mbps değerine kadar yükleme hızı desteği mevcut.

Çok haklısın. Kontratım bittiği zaman Millenicom 100 mbps paketine geçmeyi düşünüyorum. Şuan önümüzdeki en büyük sorunlardan birisi de upload.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağzı olan konuşuyor şu güzel ülkemde. Herkes boş yapıyor.

Bi' gelsin 2019. Bakalım AKK kalkıyor mu diye.

Ama aklıma şöyle bir şey gelmiyor da değil.

Bu TTNet, kalkıp / ? /'lik yapıp 2019'da kaldırılacak bu AKK için tekrar abonelik isteyebilir. İstersen yeni aboneliğe geç, AKN'siz kullan. İstemezsen AKN'ye devam. Yeni aboneliğe geçince de 200GB Kota koyar. Kotayı geçtiğinde çatır çatır parayı ödersin. TTNet'te bunu yapacak kadar /?/ğu bir firma.

/?/'ı kısmını siz doldurun. Küfür yasak :). Ama siz anlamışsınızdır ne yazdığımı.

En iyisi Türknete geçin ben sorunsuz kullanıyorum ve AKK tamamen kalktı herhangi bi hız düşmesi söz konusu değil. Bu batmakta olan Arapların dolandırdığı Türk Telekomdan uzak durun bence Türknet çoktan kaldırdı.

AKK kalkar mı gariban Türk miletini kim soyacak ?
En iyisi Türknete geçin ben sorunsuz kullanıyorum ve akk tamamen kalktı herhangi bi hız düşmesi söz konusu değil bu batmakta olan arapların dolandırdığı türk telekomdan uzak durun bence Türknet çoktan kaldırdı akkyi
Hocam o sıkıntı ya destek falan yok diyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı