AKK Yerine Kota Mı Geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

armağanberker

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir haber duydum ve biraz korktum. AKK kalkıyor ve kota geliyor diyorlar, paketimizi aşınca her GB başına 1TL fazladan para verecekmişiz herhalde, bir bilgisi olan var mı?

Evet, geldi bile. Bu rezil kararı protesto ediyorlar her yerde. Özellikle DH'de aşırı derecede birlik olunmuş vaziyette.

İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Karara Karşı Twitter Etkinliğimiz Başladı

Bakmak isteyen arkadaşlar için Superonline ve Kablonet konuları mevcut. Herkes çıldırıyor.

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri

1f0d1757273282b8734d6225fd2b4fc6.png
18198604_1302908263137838_7810505667663757248_n.jpg

Fiyatların artacağını düşünüyordum ama bu nerdeyse ilk internet bağlantıları gibi kotayı geçersen şu kadar ek ücret ödersin gibi paket çıkarmaları başta internet yeni aboneleri ve asıl olan BTK ile dalga geçmektir. Bu tabloyu görünce düşüncem 3. Dünya ülkesi bile değiliz!

@Ertuğrul İşler, Eğer paketini yükseltmezsen AKK uygulamasına tabi tutulmazsın. Yani bir nevi AKK kalkacakmış gibi olacak. Paket aşım derdi, hız düşümü falan yaşanmayacak. Çünkü paketin değeri en az 100-110 liradan başlıyor. 60TL paketi yükseltmen demek, faturaya en az +40TL demek.
Eğer paketini yeniletmezsen yine AKK olmayacak, onun yerine 10 yıl önceki kota uygulamasına geri dönüyorsun.
Hani şu kotayı aştığında ödediğin ek ücretler vardı ya, hepsi geri dönüyor. Millet ilerler, biz geriye gideriz.

Kotanız dolduğunda 480P bir film izlemeye kalkarsanız cebinizden 1TL gitmiş olacak. Teşekkürler Türkiyem.

Kimse kusura bakmasın ama, halkını soymaya meyilli başka bir ülke daha görmedim. Bunun yanında, soyulmaktan zevk alan halk da cabası..

Millet Türk Telekom dolandırdığı için superonline'ye yöneldi. Onlarda kota çıkardı. Müşterilerin değeri hiç bilinmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı