Satılık Akko Mod 007 PC BOW

rtakak

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Premium bir klavye. Hissiyat malzeme kalitesi ve sesi muazzam. Ses örneği olarak: youtube ses örneği

Her bir tuş flex cutlı. Bu özelliğe sahip olan klavyeler 2-3 katı fiyat bandında. Yazım hissiyatını çok güzelleştiriyor.

Akko'nun en sevilen Piano V3 Pro switchleri var.

Cherry profil PBT doubleshot tuş takımına sahip. Kişiselleştirmek için aksan olarak mavi renkli temalı tuşlar da dahildir.

Kutusu ve bütün aksesuarlarıyla birlikte verilecektir. Switch, tuş çıkarma aletleri, yedek switchler ve sarmal usb kablosu da dahildir.

0 ayarında olup sadece 2 ay kullanılmıştır.

Fiyatı 3100 TL.
1.png
2.png

Son düzenleme:
Hocam çok sesi var mı? Brown switchlere oranla ses durumu nasıldır?

Hocam çok sesi var mı? Brown switchlere oranla ses durumu nasıldır?
Pek sesli olduğunu düşünmüyorum ancak bu yazma hızına ve kuvvetine bağlı değişebilir.
"Creamy" ve "clacky" bir sese sahip, dinlemesi ve yazması çok hoşuma gidiyor şahsen.

Brown veya tactile switchler aşağı basış (down stroke) kısmında 2 farklı ses üretir linearlerin tek sesine karşın. Bu yüzden ses olarak linear switchleri tercih ediyorum. Ancak bu biraz detaya inince farkına varılıyor yoksa çok fazla kulağa batan bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Mount sisteminden ötürü değil o :D Flex cut PCB'den ötürü öyle oluyor. Yazım hissiyatını yumuşatıyor. Bu klavyede de her tuş için flex cut bulunmakta. Flex-cut süngerli(foam) olan klavyeler ile çok güzel gidiyor.

Çok iyi fiyat bu klavye için hala satılmamasına şaşkınım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı