Elektronik Akko Switch'ler indirimde!

Yağız Özel

Decipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Akko Yellow ve Blue Switch'ler ilk indirimle beraber 11.81 dolara geliyor 382 TL yapar. Para birimini dolar yapmayı unutmayın. Bence gayet iyi indirim.

1713211090587.png

Gateron yellowdan geçilmez değil mi? Aşırı memnunum sesinden ve hissiyatından. Daha tok olsalar zevkten kafayı yerdim herhalde.

Gateron yellowdan geçilmez değil mi? Aşırı memnunum sesinden ve hissiyatından. Daha tok olsalar zevkten kafayı yerdim herhalde.
Gateron G Pro V3 ise kast ettiğiniz yaklaşık performans veriyorlar zaten. Tek fark Akko yellow switch creamy ses çıkarıyor. İsterseniz 45 tane sipariş edin deneyin bedava fiyatı zaten.

Gateron G Pro V3 ise kast ettiğiniz yaklaşık performans veriyorlar zaten. Tek fark Akko yellow switch creamy ses çıkarıyor.
G pro v3 mü bilmiyorum. TH80 Pro ile birlikte gelenler düz Gateron Pro Yellow. Kağıt üzerinde adı o olabilir.

G pro v3 mü bilmiyorum. TH80 Pro ile birlikte gelenler düz Gateron Pro Yellow. Kağıt üzerinde adı o olabilir.
Dediğim gibi isterseniz sipariş edin deneyin beğenmezseniz sarı sitede 450-500 TL'ye kolayca satarsınız.

Z11 Switch'leri yerine hangisi alınabilir(büyük ihtimalle alamayacağım)
Az ses isterseniz yellow, çok ses isterseniz blue. Dürüst olayım çok ses istesem bile blue almazdım şahsen.

Akko Yellow ve Blue Switch'ler ilk indirimle beraber 11.81 dolara geliyor 382 TL yapar. Para birimini dolar yapmayı unutmayın. Bence gayet iyi indirim.

Eki Görüntüle 2169728
Paylaşım için teşekkürler. Tactile olan modellerinde cherry mx blue gibi klik sesi var mı yoksa sessiz mi acaba?

Paylaşım için teşekkürler. Tactile olan modellerinde cherry mx blue gibi klik sesi var mı yoksa sessiz mi acaba?
Sesli tok ve creamy sesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sesli tok ve creamy sesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzelmiş sesi, benim hoşuma gitti. Biraz tiz bir ses var sesin içinde o da olmasa şahane imiş. Belki tuşlar da etkilemiştir biraz.

Akko jelly pinkten piano veya cream yellow geçmeye değer mi? 45'lik olduğundan 20 tuş eksiğim kalıyor onlarda pink kullanacağım yine.

Geri
Yukarı