AKN Kalkınca Taahhütlü Paketler Ne Olacak?

Benim taahhüt bitip fiber pakete geçeceğim muhtemelen 24 veya 35 Mpbs 50 GB alırım ancak taahhüt gereği 2 yıl bu saçma akk devam edeceğini bilgisini alırsam bu konuyu Asliye Ticaret Mahkemesine taşıyabilirim diğer yandan tüketici mahkemesine haliyle.

23 eylülde de benim kablonet taahhütüm bitiyor.100 Güldüren Kampanyasında ki 50 mbps 100 GB AKN ve tv 100 TL paketini seçicem sanırım tabi mevcut abonelerden akn kalkıcak düşüncesiyle yapıcam.3 ay 100 GB akn ile idare edicem artık yapıcak bişey yok.Eğer 2019 ilk günü mevcutlardan akn kalkmazsa o zaman ne yaparım bilmiyorum.

Akk geldiğinde altyapı sorunu oluşacağını size kim söyledi? 15'inde kimsede Akk yoktu internet çatır çatır çalışıyordu ayrıca unutmayın ayın 1'inde herkesin Akk sıfırlanıyor ve sorun yaşamıyorum ve illaki bir sorun oluşacaksada altyapıyı düzeltmekle yükümlü.

Akk geldiğinde altyapı sorunu oluşacağını size kim söyledi? 15'inde kimsede Akk yoktu internet çatır çatır çalışıyordu ayrıca unutmayın ayın 1'inde herkesin Akk sıfırlanıyor ve sorun yaşamıyorum ve illaki bir sorun oluşacaksada altyapıyı düzeltmekle yükümlü.
Fiber'de sıkıntı olmaz zaten. Yüksek hızlara erişim var Fiber'de. Millete 100 bile verse sıkıntı yaşamaz Türk Telekom. Ama ADSL'de öyle değil. Kablo kaldırsa bile küçük bir titreşim, sinyal kabloyu etkiliyor. Evet firmalar bunu düzeltmek zorunda. Ama çalışma yapıyorlar mı hayır. AKN ilk geldiği zamanda "Bunu kısa bir süreliğine getiriyoruz. Altyapıyı güçlendirdikden sonra kaldıracağız" denmişti. BTK devreye girmse bu iş 100 yıl daha devam ederdi ki bu uygulamaya izin verende BTKydı. Yani kotalar kalkacak*. Fiberde sıkıntı olmaz ama ADSL hala problem. Aynı zamanda fiyatlarada kesin yansıyacak bu.
*Kalkmama ihtimali de var hala. ISSler ile görüşülüp duruma göre karar verilecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı