Akortek/Teknobiyotik tarafından dolandırıldım

incehesap itopya qp ile alışveriş yapıp ürün arızası durumu yaşadım ve gayet olumlu geçti süreçlerim ilgileniyorlar. itopyanın tek sıkııntısı hijyen adı altında ürün iade almamaya çalışmaları oda hikaye iade alıyorlar sadece süreci uzatıyorlar fakat yardımcı oluyorlar bu teknobiyotik gibi değiller. qpden hazır sistem alıp kasa bozulunca iade almışlardı ürünü, incehesapta birden fazla iadelerim oldu sorunsuz süreci uzatmadılar.

benim süreç yaklaşık 2-3 yıl sürdü umarım sizinki daha kısa sürer :)
3 Ay önce kasayı toplarken, en F/P şekilde toplamaya çalıştım. O yüzden de bu psu tercih etmiştim. Fakat şuan daha iyi durumum. 300 TL'ye yakın fiyat oynamış gözüküyor benim PSU için. Zaten zorluk çıkarmaya çalışırlarsa paranın iadesini isteyip direk tam moduler bi psu alır keyfime bakarım bir daha da alışveriş yapmam :) Sizin konuya denk gelmem iyi oldu ve uzun seneler geçmiş üstünden :D Kader olarak :D

Şu anda daha düzgün gibiler. Gönderdiğim maillere 1-2 saat içinde dönüş oluyor, işlemci ve PSU aldım sorunsuz. Sanırım bunları yapan içlerindeki 3-4 çalışandı, onlardan arınmışlar.
inşallah dediğin gibidir dostum. Fakat dediğim gibi 14-15 iş günü oldu ve hala PSU'm için dönüş alamadım. Ürünün sorunlu olduğu aşikar, 10 azami 20 max iş gününü, max'a göre dolduramya çalışıyorlar. Allahtan yedekte PSU'm vardı onunlayım şuan ama olmasaydı yanmıştım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı