Gaming.Gen.TR tarafından dolandırıldım

EmoWanKenobi

Centipat
Yer
Şırnak Beytüşşebap
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel i5 13400F | Anakart: ASUS TUF Gaming B760M Plus WiFi | Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming 4070 OC 12GB | SSD: Kingston NV2 1TB | Kasa: ASUS TUF GAMİNG GT501 | Güç Kaynağı: ASUS ROG STRIX 850G 80+ 850W
Meslek
Filozof
20 Nisan 2023 tarihinde hazır sistem siparişi verdim. Sipariş içinde de "5 iş günü içinde ücretsiz kargoda." yazıyor.
Lakin 5 iş günü geçmesine rağmen sistemim hâlen hazırlanıyor olarak gözüküyor.

Müşteri hizmetleri mevzuyu anlattı. Konu çözüldü.
Bayram tatilini unutmuşum.

Son düzenleme:
5 gün geçmesine rağmen kargolanmaması dolandırıldığın anlamına gelmiyor. Geciktiği anlamına geliyor. Senin paranı "cukkalamaya" ihtiyaçları olduğunu zannetmiyorum Gaming.Gen.TR'nin. Biraz daha sabret.

İletişim numaralarını arayın sıkıştırın biraz. Bende oradan sistem almıştım 6. gün kargoya verildi.

Aynı siteden sistem aldım. Endişelenecek bir durum yok.

H
20 Nisan 2023 tarihinde hazır sistem siparişi verdim. Sipariş içinde de "5 iş günü içinde ücretsiz kargoda." yazıyor.
Lakin 5 iş günü geçmesine rağmen sistemim hâlen hazırlanıyor olarak gözüküyor. Sanırım paramı cukkaladilar.
Savcılığa mi gitmeliyim yoksa bir avukatın yanına mi gitmeliyim?
Hocam bayramdı vs yoğunluk vardır biraz bekleyin

Lakin 5 iş günü geçmesine rağmen sistemim hâlen hazırlanıyor olarak gözüküyor. Sanırım paramı cukkaladilar.
Savcılığa mi gitmeliyim yoksa bir avukatın yanına mi gitmeliyim?

Belli bir süre sonunda ilk işin gitmek olsun ama Gaming gen TR bildiğim kadarıyla güvenlidir. Bu seçim muhabbetlerinden kaynaklı gelmiyor olabilme ihtimali var bence.

Sitede kırmızı yazı ile belirtmişler "5 iş günü içinde kargoda" diye. Bunun yüzünden TUF Gaming geri ödemesini kaçırdım. Üstüne 23 dakikadır hatta bekliyorum hâlen geri dönen müşteri temsilcisi yok. Nasıl güvenilir dersiniz ki anladım?

Bayram tatili diye bir şey var. Umarım firmanın avukatı konuyu görür de davayı yapıştırır sana.

Sitede kırmızı yazı ile belirtmişler "5 iş günü içinde kargoda" diye. Bunun yüzünden TUF Gaming geri ödemesini kaçırdım. Üstüne 23 dakikadır hatta bekliyorum hâlen geri dönen müşteri temsilcisi yok. Nasıl güvenilir dersiniz ki anladım?
5 iş günü geçti mi sor bir kendine.

Yeni konular

Geri
Yukarı