AKP Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Arap Turistlerden Rahatsız Olanlara Vatan Haini Dedi

Keşke turist olsalar, ülkemizde 10 milyona yakın, belki daha fazla mülteci var biliyor musunuz? Tabii siz bilmezsin ayrı bir İtopya'da yaşıyorsunuz çünkü.

Bugün bütün İstanbul'u gezip Türkçe konuşan görünce sevinir hale geldim.

Arap'ı.
Ukraynalı'sı.
Afgan'ı.

Hayırdır biz hayır merkezi miyiz?

Konunun mültecilerle ne alakası var pardon hem evet mülteciler din kardeşimiz ve bende Arap seviciyim dersen nefretten bütün Türk internet alemi kör olmuş.

AKP Trabzon Mv. Bahar Ayvazoğlu: "Arap turistlerden rahatsız olanlar vatan haini. Herkes ayağını denk alsın." şeklinde bir açıklama yaptı.

Arap turistlerden rahatsız oluyorsak, vatan hainiymişiz. Vatan haini, çözüm süreci diye söylenip PKK ile el sıkışmak mıdır, yoksa Arap turistlerden rahatsız olmak mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma Erdoğan ve Fetullahın yan yana olduğu fotoğraf geldi nedense 🤔.

Konunun mültecilerle ne alakası var pardon hem evet mülteciler din kardeşimiz ve bende Arap seviciyim dersen nefretten bütün Türk internet alemi kör olmuş.
Çünkü burada "Arap turisti"nin konu olduğunu düşünmüyorum. Halkımızın sorunu mültecilerle ilgili.

Türkiye'de kaç tane Arap turist var?

Keşke turist olsalar, ülkemizde 10 milyona yakın, belki daha fazla mülteci var biliyor musunuz?

Konu ile ne alakası var?

Konu Trabzon'a gelen turistler. 1-2 gün önce muhalif medya baya saldırmıştı bu konuya. Vekil onlara cevap vermiş kendi üslubu ile. ( Bazı sözleri gereksiz ve fazla bence.)

Bu Uzun göl Arap göl oldu. Yok Trabzon"a Arap istilası yok Araplar Trabzonu ele geçirdi gibi başlıklar atılmıştı bazı gazeteler ona cevap vermiş.

Not: Tekrar söylüyorum. mülteci sorunu ayrı. Turist veya yatırımcı konusu ayrı. Muhalefet içinde değişik sığ bir kesim var. Arap sermayesine de Arap turiste de hatta Araba Arapça'ya bile kafadan karşı adamlar. O kadar sığ bakıyorlar ki. Arap turist gelmesini bile yasaklayacaklar ellerinde olsa.

Konu ile ne alakası var?

Konu Trabzon'a gelen turistler. 1-2 gün önce muhalif medya baya saldırmıştı bu konuya. Vekil onlara cevap vermiş kendi üslubu ile. ( Bazı sözleri gereksiz ve fazla bence.)

Bu Uzun göl Arap göl oldu. Yok Trabzona Arap istilası yok Araplar Trabzonu ele geçirdi gibi başlıklar atılmıştı ona cevap vermiş.

Not: Tekrar söylüyorum. Mülteci sorunu ayrı. Turist veya yatırımcı konusu ayrı. Muhalefet içinde değişik sığ bir kesim var. Arap sermayesine de yok Arap turiste de hatta Araba Arapça'ya bile kafadan karşı adamlar. O kadar sığ bakıyorlar ki. Arap turist gelmesini yasaklayacaklar ellerinde olsa.
Katılıyorum, turistin gelmesinde şahsen bir sakınca görmüyorum. Turist gelsin, görsün, gitsin. Sadece kendi perspektifimden sorunun Arap turistlerle pek alakası olmadığını düşündüğümü anlattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı