AKP Diyarbakır İl Başkanı'ndan İnciler

Sevgili AKP'li MHP'liler, milliyetçiler alın size çok milliyetçi Diyarbakır İl Başkanınız'dan inciler...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her seçim yaklaştığında kürtler kardeşimizdir diyip sonra terörist ilan ediyor bunlar.

Ve her seferinde bunu yutan kesime çok acıyorum.
Yoo, AKP Kürt yoğunluklu şehirlerde sürekli oy kaybediyor.
Ama çıkarcı aşiretler, tarikatlar, oralardaki memurlar, askerler, polislerin oyları ve çok önemli miktarda da sahte oylarla belli bir seviyede devam ediyor.
Şimdi hem kendi erimeleri hem de DEVA'nın sahneye gelmesiyle önümüzdeki seçimde baraj altı bile kalabilirler o şehirlerin bazılarında.

Yoo, AKP Kürt yoğunluklu şehirlerde sürekli oy kaybediyor.
Ama çıkarcı aşiretler, tarikatlar, oralardaki memurlar, askerler, polislerin oyları ve çok önemli miktarda da sahte oylarla belli bir seviyede devam ediyor.
Şimdi hem kendi erimeleri hem de DEVA'nın sahneye gelmesiyle önümüzdeki seçimde baraj altı bile kalabilirler o şehirlerin bazılarında.
Kankam tanıdıklarım var ve hepside hala savunmaya devam ediyor bu nasıl aptallıktır. Ve ayrıca full yardım alıyorlar belediyeden falan.

Kankam tanıdıklarım var ve hepside hala savunmaya devam ediyor bu nasıl aptallıktır. Ve ayrıca full yardım alıyorlar belediyeden falan.
Doğrudur. Her hareketin fanatikleri vardır.
Ama AKP oralarda eriyor. Oradan şüphem yok. Asıl İç Anadolu ve büyük şehirlerdeki erime önemli ve oralara göre daha yavaş eriyor.

2019'da ilkadım AKP'den kurtuldu. 2023'te Türkiye de umarım AKP'den kurtulur. Gerçekten Türk tarihinde böyle rezil bir parti görülmedi. Çözüm süreci diye ülkeye terörist dolduran mı dersin, teröristleri davullarla karşılayan mı dersin.

Şimdi de kürt milliyetçiliği yapmaya çalışıyorlar ki doğuyu kaybetmesinler. AKP her geçen gün doğuda eriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı