AKP, Yeniden Refah Partisi ve DSP ile görüşecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka maka Amerika'daki gibi Cumhuriyetçilerle Demokratların yarışacağı seçim olacak herhalde :D

Son düzenleme:
Kılıcdaroğlu aday olmaaağğğ dediler sosyal medya gündem oldu. Sonuç kim kazanır siz düşünün. Heleki daha Atatürk'un partisinin başında olup "hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır" sözünü dahi söyleyemeyen bir kişiden ne bekleniyor ki. Hele mansur gibi birini zorla engelleyerek çıkarmamak seçimi kaybetmek için çabalamaktır çok açık nett.

Mansur Yavaş'ın kendi ağzı ya da düşünceleri yok mu? Bir kere bile adam çıkıp olacağım demedi hatta hareketleriyle bile bunu istemediği çok net görülüyordu her zaman. Milleti peşinden koşturdu ve sorumluluk alması gerektiği zamanda da bundan kaçtı. Tutturmuşsunuz mansur, mansur diye ne garantisi var onunda iyi yönetip yönetmeyeceğinin? Kalsın meraklı olduğu belediyesinde.

Hah beee sonunda mantıklı konuşan birisi daha. Haklısın kardeşim.

Adam bildiğiniz hakaret ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[Silindi]

Bu video sahteymiş biliyor musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video sahteymiş biliyor musun?
Ses cızırdaya cızırdaya duyulmaz olmuş. Oynandığı çok belli. Hem kaynak göster sen hele bir neresi sahteymiş benim videomun.

Al buna ne diyeceksin.

Mansur Yavaş'ın kendi ağzı ya da düşünceleri yok mu? Bir kere bile adam çıkıp olacağım demedi hatta hareketleriyle bile bunu istemediği çok net görülüyordu her zaman. Milleti peşinden koşturdu ve sorumluluk alması gerektiği zamanda da bundan kaçtı. Tutturmuşsunuz mansur, mansur diye ne garantisi var onunda iyi yönetip yönetmeyeceğinin? Kalsın meraklı olduğu belediyesinde.

Sonuç kılıçdarla rüyaya devam.

Yaşımız küçük olsa da IQ muz yüksek. Sizin gibi CHP nin yalanlarına kanmıyoruz bari.
Biz neyin ne olduğunu sizden daha iyi biliyoruz ama bildiğimiz yolları denemeye çalışıyoruz o parti bu parti en iyisi demiyoruz.Hangisi bu milletin yanında ise ona bakıyoruz ama gördüğümüz kadarı ile bitmeyen paralı trollüğün keyfini çıkartıyorsunuz.İnşallah sandık başında insanlar birbirilerine destek çıkar ve doğru yolu tercih eder.

Ses cızırdaya cızırdaya duyulmaz olmuş. Oynandığı çok belli. Hem kaynak göster sen hele bir neresi sahteymiş benim videomun.

Al buna ne diyeceksin.
Dil sürtüşmelerini bana burada paylaşacaksan al buyur. [Silindi]

Neyse seçim olsun da bitsin şu iş. Hiç olmazsa artık boş beleş bir durum yüzünden ohal ilan edip seçimi erteleyemeyecekler. KK eğer kaybedersen ülkeyi geri dönülemez bir karanlığa sokmuş olacaksın.

Biz neyin ne olduğunu sizden daha iyi biliyoruz ama bildiğimiz yolları denemeye çalışıyoruz o parti bu parti en iyisi demiyoruz.Hangisi bu milletin yanında ise ona bakıyoruz ama gördüğümüz kadarı ile bitmeyen paralı trollüğün keyfini çıkartıyorsunuz.İnşallah sandık başında insanlar birbirilerine destek çıkar ve doğru yolu tercih eder.
Ben bir kuruş bile almıyorum. Ama siz... Götürmüşsünüz CHP den paraları ohh ne güzel dimi ?
Dil sürtüşmelerini bana burada paylaşacaksan al buyur. [Silindi]
Olmaz böyle ama. Adamın sesini düzenlemekten bıkmadınız gitti.
Neyse seçim olsun da bitsin şu iş. Hiç olmazsa artık boş beleş bir durum yüzünden ohal ilan edip seçimi erteleyemeyecekler. KK eğer kaybedersen ülkeyi geri dönülemez bir karanlığa sokmuş olacaksın.
Kaybedecek zaten. Halk burada bağırıyor sen aday olma diye ama o...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı