AKP'li Mahir Ünal: Gençler Avrupa'ya gitmek istiyormuş gibi algı oluşturuluyor

Haklı olduğunu düşünüyorsa, sadece algı varsa versin gençler Avrupa'ya gitme imkanı bakalım gidecekler mi kalacaklar mı?

Enflasyonu uçurun yolsuzluk diz boyu bütün toprakları fabrikaları araplara peşkeş çekin 400G kaşar peynir 45 lira ya A101 de tost yemek bile lüks oldu. Sonra millet gitmek isteyince vatan haini geçen sene akpden Almanya'ya kaçanları unutmadım.

Aynı şey senin için de geçerli.
Ben meclise kimseyi almıyorum hocam. Öyle bir yetki yok kamuda çalışmak için kpss sınavına çalışan bir gencim sadece. Ama son günlerde gençlere önem verilmiyor inan bana bak. Bir sayı gibi görüyorlar bizi. Sen 1 sin bende 2 bak taraf tutmuyorum. Ama gençler olarak ciddi birşey yapamıyoruz. İmkan tanınmıyor. Mecliste olan genç insanlar da bizim hakkımızda düşünmüyor.

Arkadaşlar şu an 20 yaşımda 2 aydır Hollanda'dayım bu server hiç kasmıyor ve easy modunda emin olun. TR serveri Hard'da. Ekonomiyi geçtim, sosyoloji olarak, yerleşim, düzen, ulaşım her şey mükemmel. 1 aylık çalışmam ile 3070'li Legion Pro 5'i almaya gidiyorum şu an tramvayda. İmkanınız varsa kesinlikle gelin. Evet burada da çok çalışıyoruz günde 17 saat çalışıyorum ama karşılığını aldığım için koymuyor açıkçası.

Arkadaşlar şu an 20 yaşımda 2 aydır Hollanda'dayım bu server hiç kasmıyor ve easy modunda emin olun. TR serveri Hard'da. Ekonomiyi geçtim, sosyoloji olarak, yerleşim, düzen, ulaşım her şey mükemmel. 1 aylık çalışmam ile 3070'li Legion Pro 5'i almaya gidiyorum şu an tramvayda. İmkanınız varsa kesinlikle gelin.
Geçiş için kaç RP ödedin 😂😂

@Zinederon İlla siyasetçi olman gerekmiyor güzel dostum benim. Bu kafa yapısında olmaman gerek ilk başta.

Ben zaten siyasetten bahsetmemiştim. Örnek olarak Uğur Şahin ve Özlem Türeci'ye Türkiye'de iyi imkanlar verilseydi belki aşıyı Türkiye'de bulacaklardı ve bu hem ülkeden beyin göçünü engellemiş hem de aşıyı satarak yüksek bir gelir elde edilecekti.

Ancak bu imkanlar verilmedi ve bu yüzden şu anda Biontech Alanya'da geliştirildi aşısı ve her türlü imkanından Almanlar yararlandı.

@Criesley Arkadaş, Atatürk "Bütün umudum gençliktedir." derken bunu boşuna söylemedi. Okuyup işini en iyi şekilde yapmak bile yeter zaten.

@Zinederon Eee, peki? Onlar gitti diye senin de mi gitmen gerekiyor? Bu ülkenin gençlere ihtiyacı var ki ayakta dursun.

@Criesley Arkadaş, Atatürk "Bütün umudum gençliktedir." derken bunu boşuna söylemedi. Okuyup işini en iyi şekilde yapmak bile yeter zaten.

@Zinederon Eee, peki? Onlar gitti diye senin de mi gitmen gerekiyor? Bu ülkenin gençlere ihtiyacı var ki ayakta dursun.
Doğru söylüyorsun.

Geri
Yukarı