AKP'li ve Suriyeli grup Zafer partisi bayraklarını kopararak ayaklar altına aldı

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ülke kimlere kalmış. Yazık.

Dün gece 22:00'a kadar sokaktaydım. Ne kadar mülteci varsa hepsi çıkmış sokağa Allahu Ekber diye bağırıyordı ve seviniyorlardı. Sanırım ben dün AKP seçmeninin son mutlu gününü gördüm. Neyin gelmekte olduğundan haberleri yok. Tıpkı otlamakta olan bir koyun gibiler.

Dün gece 22:00'a kadar sokaktaydım. Ne kadar mülteci varsa hepsi çıkmış sokağa Allah'u ekber diye bağırıyordı ve seviniyorlardı. Sanırım ben dün AKP seçmeninin son mutlu gününü gördüm. Neyin gelmekte olduğundan haberleri yok. Tıpkı otlamakta olan bir koyun gibiler.

Dün gecenin 01.30'a kadar dışarıda havalı tüfekle ve son ses bu müzikle dolaştım:

Bizim milletimiz harbi tuhaf, AKP müzikleri açıp konvoy yapıyordu millet. Hakikaten yazık.

AKP'li kitle yine şaşırtmıyor.

@körbiginar

Dün gece 22:00'a kadar sokaktaydım. Ne kadar mülteci varsa hepsi çıkmış sokağa Allah'u ekber diye bağırıyordı ve seviniyorlardı. Sanırım ben dün AKP seçmeninin son mutlu gününü gördüm. Neyin gelmekte olduğundan haberleri yok. Tıpkı otlamakta olan bir koyun gibiler.

Hocam daha çok kurban edilmeden önceki koyun olduklarını bilmiyorlar çok yazık olacak bu ülke için.

Geri
Yukarı