Akrabalarımı maskeye nasıl alıştırabilirim?

Ailen dahil herkesi polise şikayet et kimliğin gizli bir şekilde, para cezası yerlerse akılları başlarına gelir. Onun dışında akrabalarının yanına gitme, gideceksen maskeyle otur, evinizi de sürekli havalandırın.
Ailem takıyor. Fakat onları çağırmayın dediğimde ayıp olucağını söylüyorlar.

CR7 bile uyarılınca maske takıyor senin akrabaların kim ki kendilerini ne sanıyorlar maske takmıyorlar böyle akrabalar olmaz olsun bunlar yüzünden 2025'e kadar virüs bitmez.

CR7 bile uyarılınca maske takıyor senin akrabaların kim ki kendilerini ne sanıyorlar maske takmıyorlar böyle akrabalar olmaz olsun bunlar yüzünden 2025'e kadar virüs bitmez.

CR7 kim ki bizden üstün görüyorsun. Konuya dönecek olursak bence onlara bir slayt hazırlayın ve bunu kaynaklar ile destekleyin beyinleri çalışıyor ve Türkçe anlıyor ise sözünüzü dinlerler.

CR7 kim ki bizden üstün görüyorsun. Konuya dönecek olursak bence onlara bir slayt hazırlayın ve bunu kaynaklar ile destekleyin beyinleri çalışıyor ve Türkçe anlıyor ise sözünüzü dinlerler.
Beyinleri çalışmıyor maalesef. Kafalarının içinde tek 2 tane göz bulunduğunu düşünüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım vallahi ya.

Ronaldo adamı uyarınca maske takıyor akrabaları uyarsan bile maske takmıyorlarsa akrabalarının bilgisizliği benim teyzem virüs yok diye diye koronaya yakalandı az kalsın ölüyordu.
Beyinleri çalışmıyor maalesef. Kafalarının içinde tek 2 tane göz bulunduğunu düşünüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım vallahi ya.

Sen bırak takmasınlar sen tak 900 TL + 3150 TL ceza çakarlarsa bak bakalım takıyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı