Akrabalarınızı seviyor musunuz?

Baba tarafı:Seviyorum
Anne tarafı:Seviyorum
Anne tarafından sevmediğim yok ama tanımadıklarım var, çocuk olarak hepsini seviyorum zaten yaşları küçük değil.
Bana tarafından zaten çocuğu olan hiç yok.

Son düzenleme:
İleride ya eşimin soyadını alacağım ya da yeni soyadı alacağım. Ağzımdan soyumuz kurusun lafı hiç düşmez(evet bende dahil zaten çocuk yapmak gibi bir niyetim yok) Siz düşünün nasıl beş para etmez bir soyum olduğunu. Özellikle dedem. Adam paramın olmadığını bildiği halde bir hafta sonra eli titreye titreye 10 tl vermişti. Millette akraba var. Bizdeki gibi akbaba değil. 🙁

İleride ya eşimin soyadını alacağım ya da yeni soyadı alacağım. Ağzımdan soyumuz kurusun lafı hiç düşmez(evet bende dahil zaten çocuk yapmak gibi bir niyetim yok) Siz düşünün nasıl beş para etmez bir soyum olduğunu. Özellikle dedem. Adam paramın olmadığını bildiği halde bir hafta sonra eli titreye titreye 10 tl vermişti. Millette akraba var. Bizdeki gibi akbaba değil. 🙁
Güzel yetiştirirsiniz, çocuk yapın. Neşeniz olsun.

Onlar adına utandığınız bir anınızı da söyler misiniz.

Benim kuzenimi evlendirecektik bu sene damat ve dayısı geldi amcam dedi bu künefe yapmayı biliyor dedi adamlara diğer amcamı göstererek sonra diğer amcam malzeme yok malzeme getirip yaparım dedi adamlara ondan sonra ilk söylediğim amcam bağıra bağır biz yeriz dedi halbuki künefe yapan amcam adamları kastetmişti sonra amcamın çocuğuna sen ne yapıyorsun dersler nasıl? Dediler. Amcamın çocuğu futbol oynarım derslerim iyi dedi. Halbuki sabahtan akşama kadar oyun oynar ama dersleri iyi sonra adam bana sordu ilk söylediğim amcam atladı o evde telefon oynamayı sever dedi. Bende amacımı iyi bir lise yaptım LGS ye gireceğim nasıl yaptın dediklerinde evde telefon oynadım demeyi planlıyorum inşallah derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı