Akşam saatlerinde download hızı düşüyor

Yani tüm gün 100 Mbit mi alıyorsunuz?
Gözlemlediğim kadarıyla öyle. Yani o bahsettikleri yavaşlamaya takılmadım. Normalde sanırım belirtilen saatler arasında 24Mbps'e düşürülebiliyormuş. Oradaki çalışanın dediğine göre yalnızca önlem için yazılmış bir maddeymiş, demek ki şu anlık bir yoğunluk söz konusu değil ki yavaşlatmaya denk gelmedim.

Gözlemlediğim kadarıyla öyle. Yani o bahsettikleri yavaşlamaya takılmadım. Normalde sanırım belirtilen saatler arasında 24Mbps'e düşürülebiliyormuş. Oradaki çalışanın dediğine göre yalnızca önlem için yazılmış bir maddeymiş, demek ki şu anlık bir yoğunluk söz konusu değil ki yavaşlatmaya denk gelmedim.
Benim internetim ne olursa olsun, hep düşüyor 25 Mbit'e. Eskişehir'de yaşıyorum. O kadar da yoğunluk olduğunu sanmıyorum aslında.

Türknet bağlattım. Düzeliyor sonra gene başlıyor. Yazdım en son TT ekiplerine haber verdiler. İlk 2 gün sabit alıyordum. Sabah saatlerinde çok oynamasa da akşam genelde hep böyle düşük. Telefonda hesap farklıymış ondan bu hesaptan yazdım.

Apartmanın internet kutusundan modemine genel kabloyu değiştirmelisin. Aynı sorun bende de superonline'da oluyordu, kablo kalitesini arttırınca sorun kendiliğinden çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı