Aktif antivirüs kullanmalı mıyım?

BitDefender jıtechsolutions videosunda şu virüsü kapmıştı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gerçi Kaspersky'de felaket sonuç vermişti bir videosunda. Objektif olmak zor hangi antivirüs daha iyi diye.

Bir de benden mi kaynaklı bilmiyorum sürekli karşıma tesadüfen phishing veya virüslü site geliyor. Sürekli veri tabanına koyuyorum bunları. Yapımcısı aynı ama.

Hocam yanlış anlamayın ama siz beklentilerinizi çok yüksek tutuyorsunuz her antivirüs her virüsü temizleyecek diye bir şey yok böyle bir şey istiyorsanız format atın direk gider her şey ayrıca Comodo vb ne özelliği var olursa olsun o kadar güvenmeyin, tespitlerce sağlam bir veri tabanı olmayan bir av comodo bence ben size testlere göre iyi olan avleri diyorum yoksa hiçbir av her virüsü bulamaz bu imkansızdır zaten bu kadar bilgili biri iseniz öyle kolay kolay virüs yiyeceğinizi düşünmüyorum AVG bile görür sizin işinizi kurun bir av gitsin ama sadece Comodo'ya sanal alan özelliği için güvenmeyin her virüs bu engeli kolaylıkla geçebilir anlayacağınız en bilinen 3 4 antivirüssü size sundum istediğinizi alın çok kafa yoruyorsunuz kurun bir tane gitsin ayrıca hiçbir av tüm virüsleri bulamaz tekrar söyleyeyim öyle güvende kalmak için kullanabilirsiniz fakat illaki cihazınıza virüs bulaşabilir halen.

Hocam yanlış anlamayın ama siz beklentilerinizi çok yüksek tutuyorsunuz her antivirüs her virüsü temizleyecek diye bir şey yok böyle bir şey istiyorsanız format atın direk gider her şey ayrıca Comodo vb ne özelliği var olursa olsun bilinmeyen tespitlerce sağlam bir veri tabanı olmayan bir av ben size testlere göre iyi olan avleri diyorum yoksa hiçbir av her virüsü bulamaz bu imkansızdır zaten bu kadar bilgili biri iseniz öyle kolay kolay virüs yiyeceğinizi düşünmüyorum AVG bile görür sizin işinizi kurun bir av gitsin ama sadece Comodo'ya sanal alan özelliği için güvenmeyin her virüs bu engeli kolaylıkla geçebilir anlayacağınız en bilinen 3 4 antivirüssü size sundum istediğinizi alın çok kafa yoruyorsunuz kurun bir tane gitsin ayrıca hiçbir av tüm virüsleri bulamaz tekrar söyleyeyim öyle güvende kalmak için kullanabilirsiniz fakat illaki cihazınıza virüs bulaşabilir halen.
Yok öyle bir beklentim yok. Yanlış anlaşılmaya sebep olmuşum, sadece en iyisini bulmaya çalıştım. Kusura bakmayın.

Yok öyle bir beklentim yok. Yanlış anlaşılmaya sebep olmuşum, sadece en iyisini bulmaya çalıştım. Kusur.

Yok öyle bir beklentim yok. Yanlış anlaşılmaya sebep olmuşum, sadece en iyisini bulmaya çalıştım. Kusura bakmayın.

Hocam asıl ben özür dilerim biraz sert konuşmuşum hakkınızı helal edin sizde kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı