Aktif gürültü engelleyicili Bluetooth kulaklık önerisi

HCL ASİD

Hectopat
iOS uyumluluğu maksimum olursa çok iyi olur. AirPods Pro bu devirde gerçekten çok uçuk fiyatlı. Daha alt model bir şey mi almalıyım yoksa yine de AirPods Pro alıp rahat mı etmeliyim?

ios ve windows ile kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım 2 yıl olmuştur alalı gürültü engellemesi çok iyi çalışıyor otobüste ve kalabalık yerlerde ciddi fark yaşatıyor ve sadece müziği duyuyorsunuz tabi kısık bir seste müzik açarsanız dışarıdan sesler geliyor az da olsa.

Anker Soundcore Q30 tavsiye ederim. Özellikle uzun yolculuklarda ses geçirmeden filme diziye odaklanmak oldukça rahat oluyor.

ios ve windows ile kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım 2 yıl olmuştur alalı gürültü engellemesi çok iyi çalışıyor otobüste ve kalabalık yerlerde ciddi fark yaşatıyor ve sadece müziği duyuyorsunuz tabi kısık bir seste müzik açarsanız dışarıdan sesler geliyor az da olsa.

Airpods'ta müzik açmadan sadece gürültü engelleme ile yanımda çalışan klima radyatör fan sesini ve insanların uğultusunu tamamıyla kesebiliyorum. Sadece rahatsız etmeyecek bir "tısss" sesi geliyor. Airpods Pro 2 için geçerli tabi bu. Bence bu bütçe ayrılabilecekse Airpods Pro 2 en iyi seçim.

Anker Soundcore Q30 tavsiye ederim. Özellikle uzun yolculuklarda ses geçirmeden filme diziye odaklanmak oldukça rahat oluyor.
Q35 kullandım. Biliyorum Q30'un ses engellemesi 35'ten daha iyi ama inanın Airpods Pro 2'nin gürültü engellemesi apayrı bir düzeyde. Bu arada ben Q35'te transparan moddan ve ses kalitesinden memnun kalmamıştım.

Airpods'ta müzik açmadan sadece gürültü engelleme ile yanımda çalışan klima radyatör fan sesini ve insanların uğultusunu tamamıyla kesebiliyorum. Sadece rahatsız etmeyecek bir "tısss" sesi geliyor. Airpods Pro 2 için geçerli tabi bu. Bence bu bütçe ayrılabilecekse Airpods Pro 2 en iyi seçim.
Elbette ne kadar ekmek o kadar köfte demişler ;)

Hocam Q30'un ses engellemesi iyi güzel fakat fiyatına göre düzgün. Konu sahibinin bütçesi var gibi duruyor, bu şekilde sağlam ürünlere de bakabilir.

@HCL ASİD Hocam kulak üstü de bakar mısınız yoksa sadece kulak içi mi?

2 aylık tecrübemde airpods pro2 nin bu konuda oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Daha uygun fiyata ios ile stabil çalışan apple harici kulaklık var mıdır emin değilim. Uçak seyahati ve iş makineleri yakınlarında test ettim sonuçlar çok başarılı. Bütçe artırılıp alınmasını öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı