Aktifliği olmayan YouTube kanalına geri dönülür mü?

513252

Hectopat
Makaleler
2
Durum biraz değişik, 77 abonem var ama video atsam abonelerimden hiçbiri görmez, hepsi kanalı unuttu. Kanala sesimin ince olduğu dönemlerde başladığım için YouTube yorumları kapatıyordu ve kanal olumsuz etkileniyordu. Son dönemlerde birkaç "shorts" videoları ile kanal 82 aboneye ulaştı.
İzlenmeler düştüğü için birkaç kez konsept değiştirdim ve sonunda farklı bir kanala geçtim. O kanala çok uğraşarak bir video yükledim ama tutmadı. Ana kanalım ölü gibi duruyor, elimde iki kanal var. Yeni kanal açmam mı daha mantıklı olur yoksa elimdeki kanallardan biriyle devam etmem mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1670254979084.png

Yeni kanalım bu hocam, 15 abonesi var ve hepsi tanıdıklarım. Sanırım bu da çöp oldu. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1594377
Yeni kanalım bu hocam, 15 abonesi var ve hepsi tanıdıklarım. Sanırım bu da çöp oldu. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Kanal profili mi ne öyle birşey var, oraya bir fotoğraf koyacaksın. Böyle resminde D yazan kanalı bende gözardı ederim.

YouTube'da içerik üretmediğim için daha fazla tavsiye veremem. Son bir tavsiye vereyim. Akımın karşısına yüzmeye kalkışma, boğulursun. Kendini akıma bırak...
Ne demek istediğinizi anladım hocam, çok sağolun. YouTube'da şuan milliyetçi editler tutuyor ama onları yapmaya içim elvermez, eleştiri, podcast ve reaksiyon içerikleri üretmeyi düşünüyorum.

Hocam sorun yoksa size kişisel bir soru sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı