[Alındı]Fx-6300 ve R9 285 sistem

crazyxl

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ürünü 31.10.2014'de aldım aslında paylaşmak bugüne kısmet oldu, aralık ocak gibi alıcaktım ama erkenden alıp kullanmaya başlamak istedim ve iyiki almışım şuan nerdeyse tüm ürünlerde yaklaşık 50TL gibi bir fark var sistemden oldukça memnunum ilerde işlemciyi değiştirmeyi ve 2.bir ekran kartı daha takmak istiyorum yanına 2 sene sonra falan, kasayı vatanda çalışan ve kaynaştığımız bir abi var onunla tezgahın üstünde topladık baya güzel oldu bu kasayla gta 5 ve battefield hardline hangi ayarlarda kaç fps alırım ?
Bu kasaya birde güzel monitör almak istiyorum bütçem 500 TL bu monitörü buldum. www.vatanbilgisayar.com: 23" VS239HV GENİŞ EKRAN IPS-LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
İşlemci Amd Fx-6300
Ekran Kartı Power Color R9 285
Ram 8 GB 2x4 Corsair 2133 Mhz
Kasa XIGMATEK ASGARD 382 600W 80 Plus Güç kaynağı var içinde.
Anakart Asus M5A97 LE R2.0
DVD-R SAMSUNG 24X
Not: Yazı kurallarına aykırı yazdıysam lütfen uyaralım. :)

3NvqWO.jpg

6QrXpN.jpg

kAGW77.jpg

N3l18N.jpg

OkVL80.jpg

RX1P8G.jpg

W4gQ8q.jpg

ymN3J0.jpg

zgaBOB.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam kac saate topladı ?

Bir de kasadan memnun musun?

Adam kac saate topladı ?

Bide kasadan memnun musun?
30 DK - 1 saat arası topladı arada müşterilere bakmasına rağmen hızlıydı.

Kasadan aciyip mutluyum oyun için almıştım zaten oyunları ultrada oynuyorum render süreside oldukça düşük bir ekran kartı ben kasaya bayıldım tek sıkıntısı oyunlarda ekran kartının fanının çok fazla rüzgar( dönme sesi ) sesi çıkartması oda zaten oyunun sesinden dikkat çekmiyor duymuyorsun bile, eksikleri tamamladımmı bu kasa beni 5 yıldır sorunsuz idare eder 2 yıl sonra aynı model ekran kartı almayı planlıyorum ki 2 yıl sonra kart 500 civarına düşer diye tahmin ediyorum. Eksiklerim Gta 5, monitör ve SSD. :)

Ekran kartını öneriyorum çok güzel 4k desteği ve DX 12 destekli süper bir kart.

Seçtiğiniz monitör oyun monitörü değil. Bütçeyi zorlayıp şunu alın;
www.vatanbilgisayar.com: Asus 23.6" Vn247H Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
Farkındayım oyuncuyum fakat asıl isteğim görüntü kalitesi film izlemeyi severim oyun ve filmlerde en iyi görüntü kalitesini arıyorum, IPS ekran olursa daha iyi olur.

Yazmayı unutmuşum harddiskim WD Blue 1 Tb.

Gecikme süresi 1 veya 2ms olmalı, buna dikkat edin.

Sistem hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Profesyonel oyuncu değilseniz 5ms sizi üzmeyecektir. Rahatlıkla alabilirsiniz monitörü.

Hayırlı olsun hocam sistemimiz çok benzer aynı zamanda almayı düşündüğünüz monitörü kullanıyorum gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı