[Alındı] Gtx 970 ve i5 4460 Tabanlı Sistem

Merhaba arkadaşlar sonunda üzün süren araştırmalar sonunda sistemi alabildim. Bu paylaşımı da alma düşünceyi olan arkadaşları bilgilendirmek amacıyla paylaşıyorum.
Sistemi inventustan sipariş verdim montaj ve testi onlara yaptırdım. Firmanın herşeyinden memnunum sadece kargoya 1 gün geç verdiler oda olabilecek birşey. Sistem toplanmış halde geldi yalnız ekran kartı takılı değildi bunun nedeni de zarar vermemek içindir. Ekran kartını benim gibi biri bile taktıysa siz her türlü takarsınız. Kasanın kablo yönetimini beğendim. Umarım Allah size daha iyilerini nasip eder.

Buradan Tayfun Aydın'a katkılarından dolayı teşekkür ederim.

1.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun. Yazdıklarımın hepsi 3400 TL tuttu. Klavyenin sadece wasd tuşları ledli belirgin. Sorusu olan arkadaşlara bu başlık altında elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Hayırlı olsun kardeş bende senin topladığın bilgisayarın aynısını İnventus'dan almak istiyorum. Ancak kafama takılan nokta ne yazık ki anakart acaba senin anakarttan mı almalıyım yoksa h97 mi ? Bide son olarak inventusa montaj için ek ücretmi ödedin orasını tam anlayamadım. "Sistemi inventustan sipariş verdim montaj ve testi onlara yaptırdım" Arayıp söylememizmi gerekli veya ek bir paramı ödemeliyiz açıklarsan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı