[Alındı] Gtx 970 ve i5 4460 Tabanlı Sistem

Merhaba arkadaşlar sonunda üzün süren araştırmalar sonunda sistemi alabildim. Bu paylaşımı da alma düşünceyi olan arkadaşları bilgilendirmek amacıyla paylaşıyorum.
Sistemi inventustan sipariş verdim montaj ve testi onlara yaptırdım. Firmanın herşeyinden memnunum sadece kargoya 1 gün geç verdiler oda olabilecek birşey. Sistem toplanmış halde geldi yalnız ekran kartı takılı değildi bunun nedeni de zarar vermemek içindir. Ekran kartını benim gibi biri bile taktıysa siz her türlü takarsınız. Kasanın kablo yönetimini beğendim. Umarım Allah size daha iyilerini nasip eder.

Buradan Tayfun Aydın'a katkılarından dolayı teşekkür ederim.

1.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç yaşamadım öyle bir sorun. Belki Gta 5 te etkisi olabilir onu oynamadım daha ama şimdilik oynadıklarımda o konuda sorun olmadı.

Bf4 , Euro Truck Simulator2 , Batman Arkham Knight tabi Batman çok sorunlu bir oyun orası ayrı. Çok kafana takılıyorsa R9 390 alabilirsin.

Yöneticilerin dikkatine. Forum'daki ikinci el satış ilanlarını kullanarak bir şahıs sahibinden.com üzerinden ürün satmaya çalışıyor. Haberiniz olsun. Ben kandırıldım. Sizde kandırılmayın. Ürünün fotoğraflarını başka bir ilandan almış, whatsapp üzerinden bana kutuladım diye de bu ilanın fotoğraflarını yolladı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı