Alan Wake 2 8 GB RAM ile açılabilir mi?

İşletim sistemi
Windows 11
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5 12400F
Merhaba, i5 12400F RTX 3060 bir sisteme sahibim gördüğünüz üzere işlemcim ve ekran kartım yeterli seviyede fakat 8 GB RAM'im var fakat oyun 16 GB RAM istiyor ve oyunu açarken hata veriyor. Oyunu 8 GB RAM ile nasıl açabilirim? RAM'lerinden biri bozulduğundan beri Mem Reduct kullanıyorum ve bu sayede RAM yetmezliği gibi bir durum yaşamadım.

RAM kaynaklı ani FPS dropları yaşayabilirsiniz özellikle oyun grafiklerini yüksekte tutarsanız.

Açar büyük ihtimalle ama FPS düşmesi yersiniz.
Hocam sorun hiç açılmaması. Açarken hata veriyor bu hatadan kurtulmanın bir çaresi yok mu?

RAM kaynaklı ani FPS dropları yaşayabilirsiniz özellikle oyun grafiklerini yüksekte tutarsanız.
Düşük ayarlarla oynayabilirim sıkıntı değil. Mem reduct kullanıyor zaten şuanlık faydası oluyor.

8GB Ram ile bol bol takılma yaşarsın. Düşük ayarda bile takılır.

Hocam sorun hiç açılmaması. Açarken hata veriyor bu hatadan kurtulmanın bir çaresi yok mu?

Düşük ayarlarla oynayabilirim sıkıntı değil. Mem reduct kullanıyor zaten şuanlık faydası oluyor.
Bende bu dertten muzdaribim, 8 GB ram var bu yüzden hiç açılmıyor. Arkadaş aç işte gerekirse takılsın ben leş grafiğe okeyim ama aç be

Geri
Yukarı