Alan Wake 2 Ön sipariş Fiyatı 322 TL

Ravenholm

Hectopat
Alan Wake 2 322 TL'den ön siparişe açıldı, gayet iyi fiyat bence. İsteyenler Epic Games Store'dan alabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana çok uygun geldi fiyat. Fiyatı bile artabilir, ayrıca Deluxe paketinde Season Pass gözüküyor. Sanırım ek hikaye DLC'ler de gelecek daha sonra.

Epic Games anlaşması bitsin, Steam'e gelsin bakarız. Bu arada yurt dışında da 50 dolar mı neymiş. Yeni oyunların 70 dolar olduğu yerde 50 dolar olması biraz düşündürtüyor. İndie oyunlar bile 40 dolar oluyor artık.
1 sene oluyor genelde anlaşmalar, yani 17 ekim 2024'te gelir gelirse. O zaman da bu fiyata olmaz zaten. System Shock'u hesabımdan aldığından beri benim de içime sinmiyor ama yine de satın aldım. Alan Wake sevdiğim bir oyundu ama bakalım belki iade ederim ya da Epic Yine habersiz alabilir benden.

1 sene oluyor genelde anlaşmalar, yani 17 ekim 2024'te gelir gelirse. O zaman da bu fiyata olmaz zaten. System Shock'u hesabımdan aldığından beri benim de içime sinmiyor ama yine de satın aldım. Alan Wake sevdiğim bir oyundu ama bakalım belki iade ederim ya da Epic Yine habersiz alabilir benden.
System Shock'ta olduğu gibi bir sabah baktığınızda oyun elinizden gidebilir hocam. 1. elden yaşamış birisiniz.

Geri
Yukarı