Alan Wake II AMD FSR 3 modu RX 6600'e nasıl kurulur?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Alan Wake II AMD FSR 3 modu RX 6600'e nasıl kurulur? Alan Wake II sürümü güncel ve güncel Türkçe yamayla çakışma falan olur mu acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda açıklamadaki dosyayı indir. Son sürüm yani 0.9'u indireceksin. İçinde FSR 220 gibi bir adı olacak dosyanın şuan bilgisayarda olmadığım için bakamıyorum. İçindekileri oyunun ana dizinine attıktan sonra oyuna girip test et. Ghosting olursa yardımcı olurum onu da düzeltmenin yolu var. Dosyalarin içinde enable fake gpu diye bir uzantı görürsen onu atma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda açıklamadaki dosyayı indir. Son sürüm yani 0.9'u indireceksin. İçinde FSR 220 gibi bir adı olacak dosyanın şu an bilgisayarda olmadığım için bakamıyorum. İçindekileri oyunun ana dizinine attıktan sonra oyuna girip test et. Ghosting olursa yardımcı olurum onu da düzeltmenin yolu var. Dosyalarin içinde enable fake GPU diye bir uzantı görürsen onu atma.

İkisini de mi indireceğim?

1705162804274.png

Enabled seçeneğini olanı çalıştırın sadece. Oyuna atmanıza gerek yok reg dosyasını.

Bunu da atayım mı? Klasörle mi atayım reg dosyalarını silerek, yoksa sadece DLL mi atayım? Diğer hepsini attım ve yamayı kaldırdım.

1705163234278.png

Bunu da atayım mı? Klasörle mi atayım reg dosyalarını silerek, yoksa sadece DLL mi atayım? Diğer hepsini attım ve yamayı kaldırdım.

Eki Görüntüle 2083261

Hocam,
0.9 sürümünün içindeki 220 isimli klasörün içinde bulunan 2 RAR klasörünün içindekileri atmanız yeterli.

"Optional_nvngx" diye bir dosya var 2 dosyadan birinde onu atmayın. Geriye kalan dosyaları atın sadece oyunun bulunduğu yere.

Sonra DLSS + Kalite seçeneğini açarak FG'yi açabilirsin oyundan.
FG seneçeğini açın bir de hocam. HUD sorununun düzelmesi lazım açınca.

1705174137540.png

Hocam,
0.9 sürümünün içindeki 220 isimli klasörün içinde bulunan 2 RAR klasörünün içindekileri atmanız yeterli.

"Optional_nvngx" diye bir dosya var 2 dosyadan birinde onu atmayın. Geriye kalan dosyaları atın sadece oyunun bulunduğu yere.

Sonra DLSS + kalite seçeneğini açarak Fg'yi açabilirsin oyundan.
Fg seneçeğini açın bir de hocam. HUD sorununun düzelmesi lazım açınca.

Eki Görüntüle 2083276

1705163673141.png

Şu an tamam mı? Bir de bu çıktı, bunu kapatabilir miyiz?

1705163697617.png

Geri
Yukarı