Alan Wake II AMD FSR 3 modu RX 6600'e nasıl kurulur?

Yok hocam CMD'yi kapatmayın. Olmuş olması lazım.

FSR3 diyerekten DLSS frame generatıon nasıl açtık acaba? Neyse, yamayı kurup FPS'e bakıyorum ben. Bir de render çözünürlüğü 1920x1080 yaparsam yine çalışır mı DLSS? Önemli olan frame generation açmak mı?

Yok hocam CMD'yi kapatmayın. Olmuş olması lazım.

Yamayı kurdum ve DLSS seçeneği gitti.

1705164006812.png

Bununla çakışmayan başka Türkçe yama var mı?

FSR3 diyerekten DLSS frame generatıon nasıl açtık acaba? Neyse, yamayı kurup FPS'e bakıyorum ben. Bir de render çözünürlüğü 1920x1080 yaparsam yine çalışır mı DLSS? Önemli olan frame generation açmak mı?

Bu mod DLSS 3 oyunlarını FSR 3 ile değiştiriyor. Yani yine FSR 3 açmış oluyorsun.
FSR 2 oyunlarının coğu FSR 3 destekliyor hemen hemen.
Oyunda DLSS kısmını FSR yapmadığınız sürece çalışır. Eğer yaparsanız FG arka planda kapanır oyun eski haline döner ama siz yine yüksek FPS görürsünüz.

DLSS + Kalite seçeneğini açmanız yeterli. DLSS 3 destekli oyunlarda Frame Generation seçeneğini açın ki HUD titremesin.

Buradan desteklediği oyunların listesi var. Sürümüne göre ve gerekli yerlere göre farklı oyunlarda kurabilirsin.

Eki Görüntüle 2083304

Bununla çakışmayan başka Türkçe yama var mı?

Yamanın dosyalarında mod dosyasına benzer bir dosya var ise değiştirmiş yüksek ihtimalle. Ben Alan Wake 2 oynamadığım için bilmiyorum hocam başka Türkçe yama var mı? Ben test ettim ama Türkçe yama kurmamıştım.

Burada Türkçe yama ile kullananlar var yardımcı olurlar.

Ben atayım linkini Türkçe yamayı çakışmayan bir tane biliyorum. Siteye üye olmak vırt zırt gerekiyor linki görmek için de ben üyeyim zaten. Dediğim gibi ghosting olursa yazın bu arada.

Son düzenleme:
Ben atayım linkini Türkçe yamanın çakışmayan bir tane biliyorum. Siteye üye olmak vırt zırt gerekiyor linki görmek için de ben üyeyim zaten. Dediğim gibi ghosting olursa yazın bu arada.

Ben atayım hocam bu gibi seçenekler var Ghosting için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben atayım linkini Türkçe yamayı çakışmayan bir tane biliyorum. Siteye üye olmak vırt zırt gerekiyor linki görmek için de ben üyeyim zaten. Dediğim gibi ghosting olursa yazın bu arada.

Mesajı görmeden ta oraya üye olup indirdim şimdi. :D
Baştan yamayı kaldırıp kurdum ve çalıştı, sonra yamayı geri kaldırdım ve FSR3 modunu kurdum ve sonunda oldu. Teşekkürler hepinize.

1705164803889.png

Ben atayım hocam bu gibi seçenekler var ghosting için:

DLSS kaliteyi nereden ayarlıyoruz?

Ben atayım hocam bu gibi seçenekler var Ghosting için:

1705164873360.png

Oldu mu?

Mesajı görmeden ta oraya üye olup indirdim şimdi. :D
Baştan yamayı kaldırıp kurdum ve çalıştı, sonra yamayı geri kaldırdım ve FSR3 modunu kurdum ve sonunda oldu. Teşekkürler hepinize.

Eki Görüntüle 2083312

DLSS kaliteyi nereden ayarlıyoruz?

Render çözünürlüğü kısmından. Şu an çalışıyor olması lazım. Bir Overlay açın bence daha belli olur.

Geri
Yukarı