Alanya'ya kül yağıyor

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Öncelikle merhabalar. Alanya'dayım 2 gündür buraya duman bulutu geliyor, etraf farklı gözüküyor ve güneş kızıl görünüyor. Şimdi ise bulutlardan bariz şekilde görünen bir kül yağışı var. Yavaş başladı ama hafiften arttı nadiren insanlar araçlardan inip bakıyor. Bunlar olan yangınlar sebebiyle oluyor sanırım. Dışarı çıkmanın zararı olur mu?

Dışarı çıkmamanızı öneririm her ne olursa olsun umarım bu felaket en kısa zamanda son bulur güzel gökyüzü ve güneşimiz net ve doğal halleri ile görürüz.

Maskelerinizi indirmeyin de çok gerekli olmadıkça dışardaki havayı solumama da fayda var.

Şimdi baya hızlandı. Hava sarı oldu baya çok üzülüyorum. İnşallah en yakın zamanda eski mavi günlere döneriz. Yine çoğu şeyden en çok hayvanlar zarar görüyor, ben buna üzülüyorum.

Ülke ilk defa bu kadar kötü zamanlar geçiriyor, hepimize geçmiş olsun. Onlarca farklı bölgede yangın çıkıyor ve 500.000'den fazla aktif askerimiz olmasına rağmen ülkeyi yakanlara kimse bir şey yapamıyor. Dikkatli ol, evinize ateş sıçramadığı sürece dışarı çıkmamaya çalışın.

Denizin üstü tamamen duman...

Nasa Worldview:

1627668091761.png

Yeni konular

Geri
Yukarı